Opel Insignia vs. Seat Leon

Opel Insignia vs. Seat Leon

Član
U nedelju se malo fotografisalo, pa evo par slika Insignia i Leona, nadam se da će vam se svidjeti. Pozz ;)

















 
ocekivao sam slike sa tvojim bivsim leonom :D e tu bi vec insignia bila u problemima :D

kod insignije je noviji dizajn, jos uvijek je atraktivna i pojava, dok smo na leona svi navikli vec. kada izadje novi, ne sumnjam nimalo da ce biti prelijep, bas kao sto je i ovaj..

slike odlicne
 
Član
Ja Leone obozavam i izgledom mi je konkurentan Insigniji a Leon 1 mi je nesto nenadmasno,na malo atraktivnijim felama jedno od najljepsih auta ikad.Prelijepe aute si odabrao ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ocekivao sam slike sa tvojim bivsim leonom :D e tu bi vec insignia bila u problemima :D

kod insignije je noviji dizajn, jos uvijek je atraktivna i pojava, dok smo na leona svi navikli vec. kada izadje novi, ne sumnjam nimalo da ce biti prelijep, bas kao sto je i ovaj..

slike odlicne

Heheh nasmijo si me s ovim :cool: Jeste, Leon je bio stvarno extra, 5 godina je bio kod mene i radio se "malo po malo" da bi bio to što je bio, ali eto, našao je prošle godine novog vlasnika a ja od ove godine prešao na Insigniu :D Boja je tzv. mahagonij, svidja mi se pravo, po noći je crno auto, na suncu smedje :)

Ovaj bijeli Leon je od jarana, 2.0 TDI, besprijekorno stanje. Bilo je zanimljivo stavit 2 auta totalno različitih klasa u jedan objektiv. Biće još slika, u nedelju je bilo stvarno prevruće i nije se moglo dugo fotografisat :)

Hvala svima, drago mi je da vam se svidjaju fotke ;)


GTI FAN je napisao(la):
Ja Leone obozavam i izgledom mi je konkurentan Insigniji a Leon 1 mi je nesto nenadmasno,na malo atraktivnijim felama jedno od najljepsih auta ikad.Prelijepe aute si odabrao ;)

Ma Leon je drama auto, ko trazi sportskog kompakta, ne moze se pokajat da uzme 1M a ni 1P. Sad su već nekako počeli da se odmiču od te sportske agresive, al ko zna iz kojih razloga. Uglavnom, auto s tonu potencijala, pogotovo za tjunere :D
 
Član
Kod mene u firmu došlo 5 opel astri prije mjesec dana, u suštini su skoro iste kao insignie (prije svega mislim na unutrašnjost) i mogu reći onako na prvu da auto "gori" što bi se reklo... Međutim, kad se malo bolje zagleda i uđe u detalje nije teško primijetiti da su plastike u unutrašnjosti dosta nekvalitetne, čak počnu i škripat vrlo brzo... Kompletna unutrašnjost premoćno izgleda al opet kažem sve je nekako nekvalitetno i klimavo... Mislim ukupan dojam mojih kolega koji ih voze je jako loš a prije toga su svi imali oktavie... Čak su neki od njih tražili da ponovo zaduže oktaviu iako su starija par godina od opela...

Ne znam kakav je ovaj seat al za opela ti prenosim utiske mojih kolega koji su nezadovoljni novim astrama ;)
 
Član
Ne kontam poentu tvog posta :) totalno van teme, al hajd. Prvo i prvo, 100 ljudi, 100 ćudi; ima ih koji će Ferrari-u naći manu, tako da...

Drugo, ako ti kazem, da znam ljude koji su taj problem imali u Golf 5 GTI-u, Passat 6, Seat-ima, pa čak i u novim BMW-ovima, jasno je da je to sad stvarnost auto industrije. Plastična unutrašnost. To se vrlo lako moze riješit oblaganjem te plastike iznutra, al eto, proizvodjači to tako ostave. Nova auta imaju daleko više pluseva nego minusa, al eto, ljudi samo traze loše...

Meni je recimo Octavia totalno nezanimljivo i bezlično auto (osim RS verzije) a neko se kune u nju i tako to ide ;)
 
Top