OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Eno ih u BG kod kolege, odavno kupljene tamo, samo cekam da dodje i donese.
Mislim da nisu ''Cajna'' proizvodnje:D
 
Član
Evo i mene nakon kraceg odsustva:cool:
Sijalice stigle:D

IMG_20131213_150841.jpg

IMG_20131213_150834.jpg


Usput odradjen redovan servis (ulje i svi filteri) koji me u mojoj reziji izasao 166KM dok ovlasteni samo zamjenu ulja i uljnog filtera naplati 230KM
 
Član
Odlicna insignia, svaka cast na održavanju, po meni je ovo najbolje auto koje je opel napravio u ovo novije vrijeme :D
Gdje si nabavio led h11,jesu li can bus i koliko su paraa :D
 
Član
Hvala drugar.
Sijalice sam kupio u Beogradu, nisu can bus ali uopste ne prijavljuju gresku.
100 maraka je par, i imas godinu dana garancije
 
Član
Mslm nije sto je i ja posjedujem nit sto radim u Opelu al brate imalm Ljepseg automobila u zadnjih par godina :D NEMA
Jednostavno spoj Njemacke Mašine francuske udobnosti u Space dizajna :D

Drug stvarno lijepa ;) ukoliko pozelis da dizes KS javi se :D takodjer ja sam kod sebe tacho promjenio iz narandjaste u Darky Blue boju i dodao par crome detalja :D
 
Član
hvala drugari, naravno da je najljepsa:D

Dizanje KS mi je druga stavka a prva je OPC maska za nju. :hungry:

za koliko je ti kao radnik opela mozes dobiti?
Ovdje je stvarno preskupa
 
Član
brate smijao se il ne bonus popust na dijelove imaju samo radnici u fabrici mi u salonima sipak al provjerim ti masku sutra u sistemu samo ne znam bas na pamet jel pase sa opc na Flex liniju mslm da je al provjerim sve ;)
 
Super Moderator
I kako se vidi sa ovim smd? Il je to samo zbog izgleda? Zanima me jer su skupe, kostaju ko i dobar xenon set :)
Zezas se da ti je mali servis tako jeftin?? Sa naftnim filterom ovako jeftino? :eek:

Slikaj malo i navece da vidimo smd :D i mecku malo isto uslikaj! Dobra insignia pravo, al mecka je mecka :p
 
Član
Vidi se malo slabije nego sa originalima ali nije mi ni bio cilj da ja vidim nego da mene vide:D Znaci samo sminka. Xenon je preodlican na njoj tako da je dovoljan u magli.
Filter nafte je 48 KM i on je najskuplji filter. Lopovi su ovi u servisu. Kao mijenjali ulje 2h i 15 min a radni sat 35KM , a ovo se sve promijeni za 30min

Slikacu navece uporedo da vidis kako su slaba kratka svjetla na mercedesu
 
Top