Opel Astra G OPC nemiran rad motora i klima

Opel Astra G OPC nemiran rad motora i klima

Član
Ovako kupljeno je auto s vec ugradjenim plinom,auto je radilo mirno kad se prebaci na plin,ali na benzin je nemiran.
Odlucio sam otkloniti komplet ugradjeni gas i vratio na staro,jednostavno nisam siguran u voznju na plin;)
motor se malo umirio ali opet nije to to i sto me muci nema neku snagu kako bih 160KS trebalo povuci.Zna li tko vise???
I jos jedna stvar u vezi klime.klima napunjena kompresor uredu ali nepali ventilator klime.promejnut i stoegeret.oba ventilatora su uredu jer pale kad postigne 90stepeni.
Kazu mi moguce da je presostato_O
Ima li tko slican problem:(
 
Član
To je ono sto i ja ne volim kod plina, bude uredu godinu dvije od pocetka ugradnje kasnije daj cisti dizne plin ih osusio, de ovo de ono.
Ti druze spoji na dijagnostiku vidi hocel bit kakva greska
 
Član
Zato je i izbacen plin,po meni je to za ovakav tip auta nepotrebno,ako cemo stediti kupimo dizela ;)
Icemo i na diagnostiku samo da je dovedem u red,ovako me smori pravo pozzzz
 
Nije bas tako, ja sam vozio na plin 5god ali radis servis i vozis. Ako nije sekvent plin onda ponekad vozis auto malo na benzin upravo zbog dizni. Plin njih ne osusi nego kad stoje dugo ne koriste se onda ih treba skinuti i uraditi ultrazvucno ciscenje, a ne aditivi razni. I da se razumijemo dizne se ciste i kad nema ugradjen plin zbog kvalitete naseg goriva i starosti njih samih
 
Član
sto se tice klime, trebalo bi da je presostat, 50KM je nov, +- koja markica
opet u neki servis za klime, da ne mijenjas bezveze
 
Član
Update
dizne uzassss:mad:
skinuo ima se sta vidjeti korozija.donekle se ociscene u rezervoar usuto sredstvo od liqui moly motor system reiniger.
jos se nisu zalili na to.
vidjet cemo rezultate.
zq sad bolje prima gas.;)
 
Rekao sam ti sta je ali.. isto tako sam ti rekao da ih ocistis na pravi nacin..
Ovako moras bar ~250km preci i ako bude efekta bude, ali ne moze se porediti sa ultrazvucnom kadicom. Ali sretno :D
 
Top