Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Opel Astra G OPC

preeemoooocnoooo!!! felge su joj sjele perfektno,a to sto ti huci je mozda ako su starije /ili ako su inace tvrde te gume....ili ti je neki lezaj slab pa ti se to na 18/kama duplo vise cuje
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala svima , moram to sve provjeriti kad vec radim da bude sve fabrika , sutra zovem lakirera malo me ebe jer mu je guzva nikako da mene primi ccc
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

felne gore al za moj ukus su ti stare ljepse bile sretno u daljim zapocetim radovima


:123:





Street Reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

vidi vidi, sto izgleda :cool: :cool:

samo naprijed, kad se zavrsi sve ima da gori, vristi :D ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala svima , a sto se tice uklanjanja sve sto vidis brate da viri uklanja se , znaci lajsne, zmigavci , antena , brisac , tablica i ako jos sta nadjem da ima rupicu ukljanjam tako da ce biti cist ko suza :D
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Extra ce ovo biti kad se sve zavrsi. I max respect za to sto furas svoj fazon i ganjas jedan stil i pravac u kom radis auto,
To sto imas problema sa felgama nije nista sto se ne da rijesiti. Sve sam to prosao (osim tog brujanja koje je najvjerovatnije do guma). Kacenje na zadnjem kraju ce ti limar rijesiti bez po muke, a te prednje cepove probaj malo natuci cekicem, a ako ne ide, ja sam kod sebe kratio navoj poluosovine da mogu cepove od felgi staviti. Jedino je bitno da ga ravno odrezes, tako da navoj ne zajebes, pa da mozes odvrnuti saraf ako bi kad morao skidati poluosovinu.
 
RE: Opel Astra G OPC

Hvala ti Topa brate na lijepim rijecima posebno od tebe koji si dosta toga prosao , a sto se tice cepova rekose mi neki momci sa OTS-a da mogu te zeljezne kapice da skinem da su one ustvari tu radi celicnih felgi da ne ulazi prasina unutra i da ja to mogu normala skinuti jer idu cepovi kao zastita , a limaru cu takodje reci da mi malo te obrve rijesi da mi ne para :D
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Auuu mocno ovo sto niko nema :D uvijek mi se to svidalo dobre felge ;)

Kakvi su planovi za njih jel idu u neku drugu boju,boju auta ili ? :icon_smile:
 
RE: Opel Astra G OPC

Pa planovi su ne znam ni ja tacno koji moram da se odlucim , ili cu ih samo osvjeziti ili cu ih full ispolirati , a ima i opcija da srce ofarbam u bronzu a falca ovo malo okolo sto ima poliram , nekad cu se zadati u PS-u pa probati sve opcije al prvo da auto zavrsim pa cemo te "sitnice" raditi, i jedna friska vijesti Astra ide sutra ko lakirera , konacno smo nasli zajednicki jezik s tim da mi je rega istekla bolje da stoji kod njeg da ga radi postepeno i lagano nego da cekam kad ce biti bas slobodan , tako da ce on raduckati i trebao bi da zavrsiti auto iza prvog tako je bar rekao
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

I ja sam mislio te pitat dali ces ovu trecu opciju sto si naveo rub polirat a srediste u boju auta mada bi najbolje bilo ispolirat ih komplet posto siu ovi ravni dijelovi bas cool bi izgledalo a nije toliko problem,unutrasnjost krakova ako je je teze politat mogu se i u crno ofarbat :icon_smile:

Sretno ti sa radovima i fotkaj to ;);)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Little Dragon je napisao(la):
rekose mi neki momci sa OTS-a da mogu te zeljezne kapice da skinem da su one ustvari tu radi celicnih felgi da ne ulazi prasina unutra i da ja to mogu normala skinuti jer idu cepovi kao zastita

Upravo tako ... samo kod mene nije bilo dovoljno da ih skinem, er je vrh poluosovine bi predug, pa sam morao i nj malo da kratim, ali ti prvo pokusaj samo skinuti kapice (jos bolje je da ih samo natuces cekicem, jer ipak ce vie stititi od prasine), a ako ne pomogne to, onda slobodno odrezi visak poluosovine, samo pazi na navoj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top