Opel Astra f

Opel Astra f

Član
Fina Astra kao moja , samo u mene duga, ja planiram da obojim svoje branike kao u tvoje, i da neđe nađem branik sa maglenkama ili svoj da pilam neznam ni sam;)
Puno srece sa autom ;)
 
Član
Hvala drug,evo ova moja kod mene godinu dana,toči i vozi,uz redovno održavanje.Imam ti ja udaren branik,ima otvore za maglenke,može se zakrpiti,ništa strašno,ako te interesuje javi. A branike obavezno farbaj u boju auta,baš danas moja i još jedna iste boje na parkingu,samo što kod te nisu branici u boji auta,totalno drugo auto. ;)
 
Član
Super očuvana Astrica, jako lijepa. Neke fele na nju malo spustiti i to je to na njima nema potrebe puno raditi heheh .
Ja imam istu doduse 1.4i i starija je 95-o god. :) I vrlo brzo imam u planu par radova na njoj, i felgice 15" mi stizu :)
Tebi zelim sretno sa hAstricom i sretno u radu :) :D :cool::cool::cool:
 
predobra je,posebno boja ;),imam istu,samo sedan i felge petneske(ne radi mi broj pet na tastaturi) :D,prodavacu felge,pa ti okacim sliku,mozda se sta dog :cool:
 
Član
Kao prvo,hvala vam. A u dilemi sam,početi ovu sređivati ili ganjati kakvog 16v-a na ljeto.Što se tiče očuvanosti,ovo je auto stvarno,ali stvarno očuvano,limarija zdrava,motor evo trpi godinu dana raznih tortura i dalje ide,naravno sve uz adekvatno održavanje.Tako da se nisam pokajao ni sekunde što sam je uzeo.Gogo,prvo na redu je lip kao u tebe da izganjam,nagovaram čovjeka da mi ga proda kad već ti nisi htio. ;) :D
 
Član
Dobra Astra pravo, k'o nova, valjala mi prosle godina pravo, a gazda je jos bolji, ljudina od covjeka, samo jos da kupi kakvog vagena :D
Ma sredjuj ovo pa kasnije ganjaj motor, kad vec znas da je ova utegnuta pravo i da se isplati ulagati. ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
Dobra Astra pravo, k'o nova, valjala mi prosle godina pravo, a gazda je jos bolji, ljudina od covjeka, samo jos da kupi kakvog vagena :D
Ma sredjuj ovo pa kasnije ganjaj motor, kad vec znas da je ova utegnuta pravo i da se isplati ulagati. ;)

Za Vagena ćeš malo teže dočekati :icon_evil: A ništa,ljudi smo ;)
 
Top