Oldtimeri u BiH !!!

Oldtimeri u BiH !!!

Član
NeverMind je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
U Gracanici ima T1 Bully Bus mislim da je 61 godiste
Porsche Targa
2 Pontiaca
3 Minike
Merc Reponja
Opel Kadet
i jos mnogo drugih postavim slike od kad nadjem

i slag na kraju


jel ti mrsko da se raspitas za tu targu :icon_question:


covjek ima bruku para veliki je kolekcionar 20 i vise godina sakuplja ta vozila tako da nema od toga nista provjereno.....
 
Član
U Visokom ima vise takvih oldtimera drzi ih tica (clan je foruma ali neaktivan), pravi kolekcionar, takođe viđam i jednog kadeta c
 
Član
MTR je napisao(la):
superman je napisao(la):
U Visokom ima vise takvih oldtimera drzi ih tica (clan je foruma ali neaktivan), pravi kolekcionar, takođe viđam i jednog kadeta c

Tica lakirer jel ?

jest jest, predstavljao je on neke svoje radove, znam da je onu mecku predstavljao, bacao je jos nekih slika aktuelnih radova
 
Član
ne zezam oca mi slika nemam T1 Bus sam gledao par put truho je do krova ali naruceni su dijelovi iz njemacke i radi se laganini ako se ne varam on je 61 godiste

aaa Samba nju nisam vidio al znam da 1000% ima
 
Član
Stari kod mene ima Kadetta C1 iz '77 godine, kupe, kupio ga nekad prije 4-5 godina za neku sitnu lovu (nekad dok je bio momak :D im'o je istog ovakvog samo 2.0E, kaze da taj autić perverzija), staj'o je prije toga 2 godine na nekoj livadi. Novi akumulator, ocistili sviječice, iz prve upalio! Auto '78 kupljeno novo, frajer ga vozio do 2000 i neke i parkir'o. Ima cak i servisnu knjigu :D. Ja nisam mog'o vjerovati kako pali, radi i ide 1.2 benzinac koji je presh'o čitav 500K ! Stari ga je do prije par mjeseci koristio kao auto za "do vikendice po makadamu", a zadnjih par mjeseci odkako je istekla registracija staji parkiran. K'o naručen za nekog projekta :icon_question:

Evo par sličica slikanih kad je tek stig'o u naš posjed.

image0104f.jpg


image0093t.jpg


image0114hr.jpg


image0124g.jpg


dsc01676w.jpg


Stari je raspoložen da ga proda, ako ima zagrijanih nek' se jave na PP ;)
 
Član
Evo ga jedan Volvo , nije još oldtajmer , ali savršena osnova za budućeg klasika ,auto je apoteka;)

http://www.pik.ba/artikal/2571064/volvo-340/
 

MTR

Član
djordjep je napisao(la):
Evo ga jedan Volvo , nije još oldtajmer , ali savršena osnova za budućeg klasika ,auto je apoteka;)

http://www.pik.ba/artikal/2571064/volvo-340/

ok je auto ali nisu ti bas na cijeni ovi koji su radjeni u Holandiji , 340,344 i onaj prije njega sto je se sklapao u Dafu
 
Top