Odoh i ja u TURBAKE :D

Odoh i ja u TURBAKE :D

Član
Lijepa jetta s finim motorom! Svaka cast! Zavidim ti na boji i motoru i gornjem dijelu gepeka! :D
 
Hvala svima na lijepim riječima
primjetio sam i ja da nije lonac ok ali to ide dole za par dana necu je ja ovakvu vozat ovoliko konja a auspuh za crknut od smijeha
koza jest unutra a za zimu tu je grijanje u sjedistima i to ima ;)
mjenjač je ko nov bukvalno napinje u mili sekundi kad ga saltas ono tipa D N R cim u D hoce naprijed netreba nimalo gasa krece fino salta deveram dosta vremena s automaticima i to mi je bio prioritet broj jedan da je ispravno ;)
uhlavnom za sad sam se namirio na auto samo lagano jos par sitnica upicanit i ima da bude prava curica :D
Hvala svima još jednom
 
Legend
Prelijep primjerak, nema sta.. steta sto nema US markere, ali Boze moj sta je tu je.. I ja imam veliku zamjerku za ovaj auspuh, i gledaj molim te da uzmes fabricki auspuh ili bar nastavke od 1.8t modela, i da to fino opasujes da izgleda kako treba :)

evo ti inspiracija :)
 
Napravit ce se sve samo polako vremena se sada nema ali kad zima dodje polako sve na svoje mjesto samo nisam u planu nesto sredjivat da bude ono samo za voznju jednom u sedmici ja auta koja imam koristim za sve i svasta tako da od nekog extremno skupog ulaganja u tipa felge i ostalo nema sta je na njoj to joj je vjeruj mi ljepša je uzivo nego na slikama
Hvala na prijedlogu ;)
 
BHT Ovisnik
Odlican izbor, sretno i nek je sa srecom da te sluzi :)
Koje si auto dao za nju ?
 
Top