Ode RS4...:-(

Ode RS4...:-(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
srdjo je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Jel Dario dobro ko je vozio?

nije niko vozio...
Rade (ako znas ko je) dosao s njim i ostavio ga na parkingu i otisao u kafic i nakon 10 min drvo se izvali i direkt na njega spadne...:icon_sad:
da je neko ciljao i razmisljao 2 dana kako da srusi drvo, mislim da nebi palo onako precizno na auto kao sto se to desilo!!!...stvarno tuzno...

Znam, čuo sam se sa D, danas dolazi kaže ne može da vjeruje!
 
Član
dali ko zna oceli to auto ic u prodaju ili na oporavak
ali u svakom slucaju steta auta jer je stvarno ljep
 
Super Moderator
sto vec neko rece moze se poopravit al ima stete sigurno dosta jbg
steta... valjda ce osiguranje da naplati...
 
Član
ja imam par pitanja...

Kako je se ovo sranje uopšte moglo dogoditi, jeli neko to drvo rezao/sjekao ili šta, ili je bio vjetar ili neko nevrjeme krivo????

drugo, ako ovaj momak nju nece popravljat, mada bi bilo šteta, ja bi mozda kupio te retrovizore i felge...:icon_confused:
 
Član
Salle je napisao(la):
ja imam par pitanja...

Kako je se ovo sranje uopšte moglo dogoditi, jeli neko to drvo rezao/sjekao ili šta, ili je bio vjetar ili neko nevrjeme krivo????

drugo, ako ovaj momak nju nece popravljat, mada bi bilo šteta, ja bi mozda kupio te retrovizore i felge...:icon_confused:

vidis na 5. i 6. slici ono veliko drvo...izgleda spolja potpuno zdravo al je ustvari iznutra svo istrulo...i ono se srusilo...bilo je malo nekog vjetra, i to mu je izgleda doprinjelo da se srusi...ali na pogresnu stranu!!!

a otac od ovog momka je rekao da ce auto najvjerovatnije popraviti kad naplate pare od osiguranja i prodati ga, i kupiti nesto novo!!!
...dal ce to tako biti, neznam stvarno, jer nisam pricao s momkom...on je kad je vidio sta je bilo s auta, zavrsio na hitnoj!!!
 
Član
ma joj kasko... mene nebi bilo sretnijeg kad bi mi sad drvo od 10 tona poklopilo Pola uhhh castio bi kafanu...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ma joj kasko... mene nebi bilo sretnijeg kad bi mi sad drvo od 10 tona poklopilo Pola uhhh castio bi kafanu...

konacno bi mogao kupiti nesto od onog sto vazda nabrajas :lol:
 
Član
jbg Pike, tvoje auto sigurno ne vrijedi ovoliko kao ovo...al tu nisu bitne pare, nego ljubav prema tom autu...momak ima i Golfa V R32 i mogao je ladno se okrenuti i nastaviti sjediti kontajuci kako ce naplatiti od osiguranja a ne zavrsiti na hitnoj...
za vrijeme sklanjanja drveca i izvlacenja auta, momak nije tu bio...nego je odmah iz hitne otisao kuci...kaze njegov otac da on nema snage da dodje i vidi to...
 
Član
Jao ja se setim kako mi bilo zao kad su pre roknuli u caletovog Fiata, neki lik ga odvalio iz sve snage, ja kad sam video auto sav smrskan nisam mogo nista da kazem, a mogu da zamislim kako je ovom sto je vlasnik audija, tako dobar auto a tako da propadne, ebes pare, swe i da ima za popravku, treba tu opet vremena i zivaca.....Stvarno tuzno :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top