Odabir akumulatora?

Odabir akumulatora?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Riknuo mi je akumulator:icon_confused: pa moram kupiti novi. potreban mi je snage 75 Ah. Koju marku koristite i kakva su iskustva, šta mislite o marki Black Horse iz Sombora,on mi je najjeftiniji u blizini?
 
Član
koristi search bilo je na forumu govora o tome..;)

a nije losh black horse obzirom da je garancija kod njega 3 godina/u BiH neznam za ostale.. al kolko para toliko muzike.. bosh-varta pa ostali..
 
Član
moze black horse nisu losi. ja sam servis na teritoriji prijedora pa ti mogu iz prve ruke reci. vjek im je sad 4-5 god. garancija je2 god. i cijena je nekih 1.5 marka po Ah. jos bolje ako nadjes white horse punjeni su gelom ne kiselinom i garancija je 3 god mada su skuplji malo
 
Član
scorpio je napisao(la):
moze black horse nisu losi. ja sam servis na teritoriji prijedora pa ti mogu iz prve ruke reci. vjek im je sad 4-5 god. garancija je2 god. i cijena je nekih 1.5 marka po Ah. jos bolje ako nadjes white horse punjeni su gelom ne kiselinom i garancija je 3 god mada su skuplji malo

tu si u pravu, ja sam prije neikh 5-6 mjesecu uzeo taj s gelom u tz 60ah 125km, mada kazu da su u brcko distriktu jeftiniji..

back to topic:icon_smile:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top