Octavia A5

Octavia A5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto izgleda da sam se ja do mene, ali opet samo sam jednu vidio sa siberom, a da je 300KM...ne znam...necu da raspravljam, kad nije ni bitno... :123:
 
Član
da izgleda nesto slicno ovoj, ne bih se ljutio... :icon_biggrin: kod nas nema ovakvih ''fela''

http://www.youtube.com/watch?v=_TUXwRvpfS0&feature=related

:cool:
 
Član
jeah..nice look..al ovo je bar 20" ..ako ne i više.. :cool:

Za show car i "air easy ride" super..ali...za svakodnevnu upotrebu mislim da bi ti ovjes i ostali djelovi donjeg postroja se doslovce raspali. (ne odmah..al kroz neko vrlo kratko vrijeme):icon_rolleyes:
 
Član
da naravno, ali recimo 18'' ili mozda mrvu vece, neke gume 225 i nema bolje, jos da su niklovane :cool:
i spustit ga malo...
 
Član
OCT je napisao(la):
dobar skodilak,ako trebas spojler RS ili onaj mali spojler,obrve javi se

tebe sam vidio u Brckom prije 15-tak dana :) Zg table na toj oct??

koliko su obrve i kako cu za boju, je li mi problem lakirati?
a za spojler sam trazio onaj rep, mali produzetak, nije kao spojler...hmmm
ako ne znas na sta mislim, sliku cu da okacim...
 
Član
evo nekih slicica jos... i jedne coupea :icon_biggrin:

[attachment=28616]

[attachment=28617]

[attachment=28619]
 
fin autic moze se lijepo srediti samo ne pretjerano kao sto sam kazes obrvice felgice i to ti je vec zavrsen posao samo se bacis na motor sto se ne vidi to se trazi,,,,sve u svemu svaka cast.....cestitaj ocu na izbor a mora biti dobro kad je tu vw u glavnoj ulozi....haha sala mala
 
Član
passat2003 je napisao(la):
fin autic moze se lijepo srediti samo ne pretjerano kao sto sam kazes obrvice felgice i to ti je vec zavrsen posao samo se bacis na motor sto se ne vidi to se trazi,,,,sve u svemu svaka cast.....cestitaj ocu na izbor a mora biti dobro kad je tu vw u glavnoj ulozi....haha sala mala

pa da, ne treba pretjerivati, praviti ciganluk...ja sam napisao ranije sta bih mu jos radio...obrvice, spustanje, fele, zatamnio i prednju sajbu, chip, xenoni, nazad onaj rep na gepek i dvd player i dosta :icon_smile:

on je imao istu ovu tek kad je izasla, pa je presao 120000 kilometara, nije mu ni sijalica pregorila, znaci perfektno i onda uzme staro za novo, tako on radi i miran je... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top