novi clannnn

novi clannnn

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta bi trebao napisati o sebi jel svoju biografiju, na forumu sam samo dok ne kupim muziku za auto i to je to ajd ti meni drug reci kako da ja postavim oglas na ovom forumu jer je fakat zeznuto pozzzz
 
Član
jassssmin je napisao(la):
Sta bi trebao napisati o sebi jel svoju biografiju, na forumu sam samo dok ne kupim muziku za auto i to je to ajd ti meni drug reci kako da ja postavim oglas na ovom forumu jer je fakat zeznuto pozzzz

letiš prijatelju sa foruma ;)
 
Član
Ma ljudi sta vam je ne otimam vam kiflu iz ruke popustite ne mogu da se snadjem ovdje !!!!!!

Evo sad cu se predstaviti zovem se Jasmin,1989 sam godiste iz Bratunca,automobil sam prodao naravno kupit cu drugi trenutno ne vozim nista pozzz
 
jassssmin je napisao(la):
Ma ljudi sta vam je ne otimam vam kiflu iz ruke popustite ne mogu da se snadjem ovdje !!!!!!

Evo sad cu se predstaviti zovem se Jasmin,1989 sam godiste iz Bratunca,automobil sam prodao naravno kupit cu drugi trenutno ne vozim nista pozzz



Vidiš kako može. :lol: Dobro došao;)
 
Član
Tesko se snaci ovdje stvarno,hvala na dobrodoslici, nego kako postaviti oglas ovdje drug bio bi ti zahvalan kada bi mi objasnio???
 
Član
hehheh kako si pametan bas je tako u zivinicama ne smijes parkirati auto odmah pokupise braca sve LJUDI ako imate dobru muziku u autu nikada ne idite u Zivinice jer je vise necete imati dok ne kupite drugu to vam govorim iz iskustva....

izvini edo ne mislim tebi nista lose nego sam procitao ovo "DANJU RADIM JA NA CRNO A NOCU NA BIJELO" PA SAM MISLIO DA JE MENI UPUCENO izvini molim te
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol: eto ti sad edo :icon_smile: a dobro doso jasmine :icon_biggrin:
 
Član
Ma snelazim se nikako ali evo ulazim u fazon IZVINI EDOO ako sam te uvrijedio,,,,Hvala na dobrodoslici Miky!!!
 
Član
Eh kad si se vec registrovao na forum ostani aktivan jer ako hoces da postavis oglas moras imati 30 postova ;) Btw dobro nam dosao ;)
 
Član
Sad lakse disem :lol: hvala ADO na informaciji imam PS3 pa bi ga mijenjao za auto muziku pa sad pretrazujem oglase tako da znate ako ima ko zainteresovan da se javi pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top