Novi clan

Novi clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,
Zovem se Samir Kržalić.Živim u Cazinu.Imam par auta, držim vlastiti auto servis ¨EXTRA¨doo Cazin.Također imam i svoj klub AMK Extra Sport Cazin.
Uspješan sam organizator brdskih auto trka u Cazinu na Ostrožcu sad će se i treći put zaredom voziti međunarodna trka u BiH.Ja vozim BMW e34:123:, a za trke koristim Opel Kadett GSI 16v, Toyota Corola AE86, i jos jedan Opel Kadet GSI 16v. To je ukratko o meni.Mozete me pitati za savjete jer se bavim mehanikom već 20 godina.

Hvala.:123::123::123:
;)
 
Član
Dobro nam došao i nadam se da ćeš biti aktivan te podijeliti znanje i iskustvo sa drugima.
 
OOO komsija pa gdje sii..Bio sam jedne prilike kod tebe,pitao za onaj Rally front,,a cek a gdje je tu ona golf 2 sa rally frontom u tim autima.jesi ti taj ili sam ja pobrko loncice:D
dobro nam dosaoo,ostani aktivan
 
Član
Veliki pozzz organizatore bas mi je takav trebao ko vozi gsi-a 16v za mehaniku :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
još s iskustvom od 20 godina ima da nam svima pomognes big pozz :)
 
black_devil je napisao(la):
OOO komsija pa gdje sii..Bio sam jedne prilike kod tebe,pitao za onaj Rally front,,a cek a gdje je tu ona golf 2 sa rally frontom u tim autima.jesi ti taj ili sam ja pobrko loncice:D
dobro nam dosaoo,ostani aktivan

hehe nisi pobrko loncice ima i golf 2 ali to je od jednog mog takmicara iz kluba...:cool::cool:
 
organizator je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
OOO komsija pa gdje sii..Bio sam jedne prilike kod tebe,pitao za onaj Rally front,,a cek a gdje je tu ona golf 2 sa rally frontom u tim autima.jesi ti taj ili sam ja pobrko loncice:D
dobro nam dosaoo,ostani aktivan

hehe nisi pobrko loncice ima i golf 2 ali to je od jednog mog takmicara iz kluba...:cool::cool:

da,al evo sad sam bio na Vasoj stranici,bio je Krzalic al Remzo ovaj:D
Tebe neznam jos..:icon_smile:
Al upoznat cemo se valjda nekad..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top