nosaci motora

nosaci motora

Član
pozz...zanima me jel neko imao iskustva sa nosacima motora na astri G imam osjecaj da bih trebao mijenjati, narocito onaj kod mjenjaca pa ako neko zna cijenu za sve ili po komadu...znaci kad ugasim motor zatrese vise nego sto treba i vidi se da vise nego uobicajeno klacka motor kad je ugasen i u prvoj brzini pri guranju a i kad idem preko zescih izbocina zagrebe iz predjela mjenjaca dolazi zvuk isto kao kad guma grebe od snijeg kad se nafata iza blatobrana tako da mislim da bih bilo fino promijenit nosac...
 
Član
znam da oni znaju ali dok ne dodjem do njih da vidim sta i kako da me nebi zaje*ali KONTAŠ
 
ovo i mene muci,ali kod mene se samo strese kod gasenja i zacuje se zveka metala,otisao mi prednji nosac motora( ispao saraf i raspala se ona guma u nosacu).taj nosac se nalazi kod hladnjaka gdje se motor veze za prednju muldu(vezni lim). idem ja u ponedeljak to mjenjati,pa cu pitati kako se inace krece cijena svih nosaca motora.
 
Menso, jel ti zatrza auto kada naglije pustis ili dodas gas, recimo da ides u 4toj nekih 60, pa da naglo oduzmes gas, onda ti je nosac mjenjaca otisao.
 
Član
drago.typ81 je napisao(la):
ovo i mene muci,ali kod mene se samo strese kod gasenja i zacuje se zveka metala,otisao mi prednji nosac motora( ispao saraf i raspala se ona guma u nosacu).taj nosac se nalazi kod hladnjaka gdje se motor veze za prednju muldu(vezni lim). idem ja u ponedeljak to mjenjati,pa cu pitati kako se inace krece cijena svih nosaca motora.
ajd vidi pa upisi tu ak nije problem ;)



technoGeek je napisao(la):
Menso, jel ti zatrza auto kada naglije pustis ili dodas gas, recimo da ides u 4toj nekih 60, pa da naglo oduzmes gas, onda ti je nosac mjenjaca otisao.
ne zatrza nego samo bas kao sto kolega kaze strese se kad je ugasim i kod mene se cuje kao da nesto struze kad idem brze preko izbocina...npr. uz gradinu pored panonskog znaju ovi iz tuzle kakav je put tu...
 
Član
evo kad vec nije zakljucana tema da obavijestim da je nosac zamijenjen pukao je bio zadnji nosac motora i zato je treslo auto pri gasenju (cijena 80KM)...usput da ne otvaram novu temu kad sam mijenjao nosac ispod plastike za zastitu motora bilo je puno blata nakupljenog tako da mi je komplet prednji most poceo korozirati...sad to hocu da sredim dok nije predaleko otislo i zanima me cime bi najbolje bilo da premazem taj metal nakon smirglanja i ciscenja a da bude trajno
tacnije ovako i kod mene izgleda to
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/podvozje-ovjes-dijelovi/prednji-most-astra-g-slika-13372530.jpg
 
Član
Ma ko će mu ga znat, ja sam ogradu farbao prije 5 godina i eno je i sad drži:lol:

Uglavnom ako odlično očistiš trajat će ti duže. Imaš sredstvo koje se nanase da "pojede" hrđu, njega možeš nanijeti kad isšmirglaš, e zatim kad ono odradi svoje (5-10min) na krpu naneseš razrjeđivač i obrišeš mjesto koje želiš farbat, i to ti je spremno za farbanje.
Možeš ti i odmah to farbat bez ove zajebancije, ali ovo ti je temeljito.

Temeljnu farbu imaš kupiti i u spreju, pa ako ti je to lakše nego nanosit četkom, da znaš
 
Član
ahaaa, da mi je namazat onime cime je pod zasticen odozdo neznam tacno kako se to zove msm da bi to bilo najpozeljnije...
 
Član
mozes uradit ovako kao sto yellow kaze pa onda uzmes wurth zastitu za pod i sa njom ponovo predjes
 
Top