nmg da vjerujem

nmg da vjerujem

Član
ukradena mi kozna jakna iz kola prije dva dana..i to gdje..
auto mi bilo parkirano iza ekonomske skole u tuzli..kreno kuci i da otkljucam kola..KAD..ona otkljucana ..lik je mazno jaknu..a mos mislit nije player.. al je zato cd..i to neki bezze nasmimana neka muzika.."KUD CES DALJE"
zao mi jakne ebem mu belaj:icon_cry:
 
BHT Ovisnik
joj kad bi pozno jaknu na nekome sto bi mu kosti polomio:icon_mad::icon_mad:
 
Član
a jarane i meni se to desilo za proslu novu godinu ukrali i moju jaknu (koju kupio prije na dva dana) i od cure...jbga brate moras osigurati jaknu i sve sto imas kod nas:icon_biggrin:
 
Član
zato nikad nista ne ostavljaj na vidno mjesto... kolko puta nisam htio ruksak sa opremom nakon termina ostavljat u autu, da mi neko zbog smrdljive majice u torbi nebi staklo razbio :D sta on moze pomislit da je u torbi. isto tako kad vide dobru jaknu boli njih briga, razvalice. tako je jaran zijanio tom tailor jaknu...

pazite sta ostavljate i gdje ostavljate. ako vec moras ostavit, ostavi u gepek, tamo se bar ne vidi...
 
Član
Jbg jara bas mi je zao,,ali kakav je vakat dosao,,,tesko je bilo sta komentarisat,:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
joj kad bi pozno jaknu na nekome sto bi mu kosti polomio:icon_mad::icon_mad:

a sta mislis taj lik kupio povoljno jaknu od tog sto je ukrao i dzaba covjeka polomis,jadan ni kriv ni duzan,joj cole ti bi samo lomio:lol::lol:
 
Član
hajd jakna ..uredu obio radi jakne..al CD mp3..bezze sniman..e to nemogu da vjerujem :icon_question::icon_question:
 
Top