Nissan Pathfinder 2.5 dCi

Nissan Pathfinder 2.5 dCi

Član
Pozdrav, dali ko ima kakvih iskustava sa ovim vozilom Nissan Pathfinder 2.5 dCi, po mogucnosti da ga posjeduje ili je imao mogucnost da ga vozi ili servisira sve me interesuje od kvaliteta, do kvarova. Hvala ;)
 
Član
RE: Misljenje

savjet dok jos mozes izmjeni naslov postavi o cemu se radi ;) da buduci korisnici koje bude zanimalo to vozilo vec imaju temu ;)
 
Član
Vozio sam taj auto, odlican je :cool:

Meni jedan od najdrazih SUV-terenaca koje sam vozio. Vrlo pregledno vozilo, vozio sam ga lakse kroz grad nego pola kompaktnih automobila, ogromni retrovizori, ne moras se uopste okretati kod prestrojavanja, nista se u njima ne moze sakriti. Velike dimenzije, malo teze naci parking u gradu i voznja u rikverc moze biti manji problem, dok se ne naviknes ili uzmes model sa parking senzorima. Motor odlican meni, kao i mjenjac, kratak, brz, precizan, isto kao da si u kakvom sportskom autu. Vidis preko krovova svih auta, sto je super za voznje na otvorenom, preticanja i tako to.

Ako trebas malo sposobnijeg SUV-a, to je jedan od najboljih, bar sto se voznje tice.
 

MTR

Član
Stroj nema dalje , jaka mrcina dobro opremljena , moj dobar drug ga imao oko godine , jaho' ga ko vrag maglu , jedino sto je sjebao je neki hakurik sto ide iz mjenjaca u diferencijal , cca 220 KM i vozi dalje
 
Član
;) veliko hvala kolegama ;) nesto mi je ovaj zapeo za oko jos se dvoumim izmedju (x5,turaga i xc90) ali ovaj mi je ko kamion odise sigurnoscu i prostanoscu (malo je tesko manevrisati pogotovo po nasim gradskim mahalama), samo me interesovalo iskustva u vezi voznje,kvarova, servisa mislim cijene i nadam se da nije atraktivan za kradju, Hvala
 
Član
sto se tice parkiranja, naviknes se, i kroz par dana ti ne predstavlja nikakav problem...ne samo pathfinder nego bilo koji terenac;)
 
Član
nego, mislim da nema nikog kome pathfinder nije extra, jer izgleda bas onako kako bi terenac trebao izgledat,a ne ova danasnja SUV sranja, za babine sinove i za muntat djevojke a ne za off-road voznju
 
Član
NISSAN-Pathfinder-2-5-dCi-Aut---2007-2010-.jpg
 
Super Moderator
Dobar ne to dzip bas dobar imao je kolega dugo vremena i svidja mi se ;) samo sto cini mi se ima manji anslag il kako se vec to kaze al jbg tako je kod njih to.. To ti samo po gradu igra ulogu
 
Član
mozes onda zamisliti kad ga namotom po starom gradu :lol: ne mogu alfu namotati uz cemirline u sagrdzije :lol:
 
Top