Nissan 200SX

Nissan 200SX

Ma ok su one, ali su mi ove mnogo ljepse.. Ima milion bodyja za njega al mi se samo ovaj svidja.. Ali nece jos karambolka biti gotova, rekao sam mu da ne zuri.. nemam sad bas para, jer moram prvo sa samirom da rijesim neke dijelove za nissana pa onda sve ostalo..Sleepy je i meni furka, lijepo cuci.. a moze se i napraviti granicnik nekakav. Tako mi bar kaze drug sto je voza Probe prije..
 
Član
Slike sam dao plasticaru i prednju karambolku da radi, trebalo bi da ispadne ovako nesto.. :icon_smile:


2yya00p.jpg

Predobra ! Hocu i ja ovaku jednu ! ;)

A sto se tice gumenog lipa, drug je imao. Jest da je bio na Fiesti, ali je bio potpuno od gume, bez imalo palstike...savijas ga kako hoces !
 

OmO

Član
Odlicno to ide, posebno mi se svidja kako ste ocistili motorni prostor jer ja inace volim kad je to cisto ;)
Jesil ovom tecnosti prao, jer sam cuo da je dobra.

05f9d6c77e0e5b83a2713d05f15588ad.jpg
 
ubiste me sa tecnosti :lol:

Evo zvao sam druga sada da ga pitam koja je.. To je neki prah, koji se muti sa vodom.. Nije mi rekao koliko praha koliko vode... Uglavnom.. litar ove tecnosti ide na 5 litara vode.. kaze ako vise stavis pocne crijeva da nagriza i kablove :icon_smile: Ako kome treba nek se javi.. Ja sam mu platio 20 KM da mi ocisti motor sa tim.. Valjda ce i prodati..
 
Član
Kouki stope su most wanted za 200sx. I vrijede svake marke ! Ovaj body ce da bude vrh, samo vidi kakav ces tocak, jer mora doci sa pravim tockom do izrazaja sve skupa. Sto se farova tice, meni je furka ono jedan dignut jedan spusten :)
 
Sad da imam para dovoljno za njih, bez razmisljanja bih uzeo odmah.. Za sada ostaju ove borbet t felge, samo razmisljam u koju boju da ih puhnem.. Mislio sam crni plasti dip.. Ne znam sta bi islo uz plavu.. Ako neko ima nekih prijedloga neka kaze :icon_smile: A ici ce na njega sleepy eye a staklo ce biti diamond black - crno bas staklo a kao kristalno izgleda..
 
Član
Evo vidis kako bi izgledalo da je srce crno,tako je prije bilo kod Nanija ;)

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/389750_146881525446465_1910025814_n.jpg
 
Super radovi druze, ipak ces ga detaljno srediti,
bar nesto pozitivno iz svega da se uradi ;)
sto se tice karambolki pravljenih od fiberglasa,
naglasavam pravljenih to izbjegavaj, jer to rijetko
ko pogotovo po tim cijenama sto si naveo radi da valja,
jel je krivo pogledas puca, ja bi na tvom mjestu eventualno
spustio te tvoje fabricke sa nitnama i plastikom zatvorio rupe ;)
motor kao nov :icon_eek: dajte naziv te tecnosti ;)
 
Znam kako je izgledalo prije, ne svidja mi se.. mislio sam kompletne felge da ofarbam.. samo ne znam koju boju.. mislio sam neku drecavu, ali ne ide uz plavo..



bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Super radovi druze, ipak ces ga detaljno srediti,
bar nesto pozitivno iz svega da se uradi ;)
sto se tice karambolki pravljenih od fiberglasa,
naglasavam pravljenih to izbjegavaj, jer to rijetko
ko pogotovo po tim cijenama sto si naveo radi da valja,
jel je krivo pogledas puca, ja bi na tvom mjestu eventualno
spustio te tvoje fabricke sa nitnama i plastikom zatvorio rupe ;)
motor kao nov :icon_eek: dajte naziv te tecnosti ;)

To mi je namjera :lol: Poliester nije toliko los, jeste da brzo puca, ali sto je meni bitno nece sam od sebe puci.. Nemam neku namjeru da se naslanjam sa autom na trotoare i slicne gluposti.. A to za spustanje, ne mozes nikada uraditi kako treba.. Ne mozes izvuci oblik.. Dok poliester, napravis sve od kartona i po kartonu lijepis vlakna.. Kasnije samo odlijepis karton i zasarafas kako treba.. Prekitujes i pici dalje.. To mi je do sada najbolja opcija.. A sto se tice gumenog lipa, jedino naci nekoga (u fabrici ili nekoj firmi) ko se bavi gumom, pa pomjesati gumu i plastiku i napraviti kalup i sve to fino izliti.. Mogla bi se i karambolka tako kompletna, ali to je vec procedura.. A i skupo bi izaslo :icon_rolleyes:
 
Član
Ako ces mat, definitivno bijela, nemoj razmisljat dalje !

Neki dan sam zamalo sprejom prefarbao ove svoje...ovisan sam o bijeloj boji na felgama !

Mislis li farbati auto, mijenjati boju ?
 
Top