Nintendo WII

Nintendo WII

Član
Ima li neko od vas vii , kako se vama cini . . bilo sta neke informacije :icon_rolleyes:

razmisljam da kupim sebi da se igram :D pa da vidim vasa misljenja
 
ne posjedujem je ali je preluda konzola :cool: pozitivno sam se iznanadio kad sam probao igrati a prije toga sam bio skeptican da nije nesto ;)

zavisi i od igrice kakva je :icon_smile: npr boks ne treba ti odlazak negdje na trening i da te neko udara moras se slomit da bi pobijedio na igrici umoris se :icon_smile: hahaahaah

dok je npr golf vise igra za opustanje i moras imat osjecaj kad udaras s palicom

vise igara nisam probao ali mi i bilo dovoljno da upoznam i da steknem pozitivno misljenje ;)
 
Član
igrao sam par igrica i iznenadio sam se extra je
pa reko da vidim imal neko slucajno il da je igro . . .
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ako ti je komentar suvisan izvini ;) ja sam dao misljenje kako mi se cini

ma sto bi bio suvisan ne zezaj ;) , ja sam igrao svidjela mi se konzola i ocu da je kupim
pa reko da vidim ko je jos igro , kako se cini onima koji su igrali il slucajno ako neko posjeduje istu pa iz prve ruke informacije ;)
 
ok ;) malo sam pogesno shvatio tvoj odgovor

kad uporedim Play station ili PC igrice i wii nekako najbolji je wii

nije isto sjedit i drzat joystick i igrat nesto i a wii radis ko da se pravim sportos bavis skoro pa je tako
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ok ;) malo sam pogesno shvatio tvoj odgovor

kad uporedim Play station ili PC igrice i wii nekako najbolji je wii

nije isto sjedit i drzat joystick i igrat nesto i a wii radis ko da se pravim sportos bavis skoro pa je tako

ma i meni se bas radi toga svidio imam dobar comp igram na njemu pretezno igre urijetko upalim PS3 a Wii mi predobroo izgleda i ucestvujes u igri poprilicno dal da se radi o nekoj pucacini ili bilo kojoj sportskoj igri . .. pa reko malo promjene pa da uzmem Wii . . . :icon_smile:

gledao sam po netu igre mogu da se igraju preko comp a tj da se spoji wii na comp i preko njega . . .
 
Član
ja sam nedavno sebi uzeo.. hacklung je odmah nastupio, sad imam na disku oko 50ak igrica i gas. Nemogu baterije da se napune koliko mogu ja da potrosim :)

Sta te interesuje ?
 
Član
Mrva je napisao(la):
ja sam nedavno sebi uzeo.. hacklung je odmah nastupio, sad imam na disku oko 50ak igrica i gas. Nemogu baterije da se napune koliko mogu ja da potrosim :)

Sta te interesuje ?

Gdje kupi koliko plati ?
Kakve igre igras kako se tebi cini sta si sve dobio uz wii
jel kupujes igre il si spojio na pc ?
kolko traju baterije u onom cudo od dojstika . ..

ma sve ti ispricaj prepricaj :icon_smile:
 
Top