Nevjerovatno ali istinito - OMV

Nevjerovatno ali istinito - OMV

Član
Nećete vjerovati šta mi se danas desilo.

Odem da naspem gorivo danas OMV na Breku (znaju Sarajlije gdje je) i kažem ja normalno da mi naspe čovjek. Slučajno sam primijetio da je neko prije mene nasuo isti iznos. I krenem unutra da platim prije nego je on počeo sipati. Platio sam unutra regularno i krenem sa pumpe, kad gle čuda - kazaljka nije ni makla! Krenem, reko nije moguće, dići će se dok krenem.. Nije se digla :D

Da se razumijemo, radi se o 10 KM i nekih 4+ litra. Dok sam došao unutra da platim, i da je sipao bilo bi gotovo dok sam došao na red. Vratio sam se odmah, i pitao jel normalan i to, on se kune da nije zajebo (a šta bi drugo nego pravdao se). Kaže uđi unutra nek ti vrate kamere, a šta i da uđem, on je mogao staviti pištolj i praviti se da sipa na kameri.. Šta ću sad kad sam pojeo govno i nisam pričekao da krene sipati, nad prolivenim mlijekom se ne isplati plakati :D

Eto nevjerovatno ali istinito, pazite se.
 
Član
RE: Pazite se - OMV

ja supka brate mili, jbg nemozes nista dokazati, mada nije neka suma 10km, ali treba covjek paziti.... hvala kolega sto si nam rekao da obratimo paznju....;)
 
Član
Al' on nema nista od toga. Zasto bi te zajebao. Fkt ne kontam:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
meni se nesto slicno dogodilo, dodsue ne na omv, ja dam 10€ on mi uspe 10 km, 4,33 l i sto je najgore ja odem! jbg :icon_confused:
 
Član
a jbg, desavalo se i meni, samo sto ja sam sebi sipam, i naspem 20KM i ne pomakne se :lol::lol:

al kad upalim sljedeci put auto, bude vise nego sto je bilo kad sam ugasio, al ne znam sto se to desi :icon_confused:
 
Član
imaju koristi, postoje razne seme kako zarade na tim kradjama, ne samo gorivo vec milion drugih stvari,... jbg drug sljedeci put gledaj u displej na pumpi koliko ide goriva... nema ti druge, ja uvijek pored, nema sanse da me zajebe
 
Član
Davno mi se skoro to isto desilo na OMV pumpi na breci, sto sam i napisao na forumu ali me ismijase. Sad vidim da to rade stalno, i da sam bio upravu. A za osoblje OMV pumpe necu da trosim rijeci dzaba.
 
Član
meni se desilo da momak nije vratio pistolj u istakac i poceo mi sipati sa vec 20 KM al jbg ja se nakon 10 kilometara sjetio da sam platio svoje i gorivo momka koji je sipao prije mene....
 
Član
Kod mene isti problem, nekad kazaljka niti BC ne odreagiraju, ali nakon paljenje-dva, ocita novo stanje i preracuna kilometre po BC i pomakne kazaljku...to mi se dogodi samo kad sam na rezervi malo jacoj pa uspem, odnosno pljucem cenera u rezervar...kucka valjda nije navikla na malo, samo na sljokacinu :lol:
 
Član
Eto nisam jedini, nije neka cifra 10 KM ali krivo ti kad te namagarči. A na druge,veće cifre i ne mogu varati na taj način.
 
Top