netko da mi kupi nesto sa eBay.de /.at ?

netko da mi kupi nesto sa eBay.de /.at ?

BHT Ovisnik
pozdrav,trebaju mi 2 zmigavca za volvo,2 me dođu jeftinije skoro nego ovdje 1 da kupim,da li ima tko da tamo kupuje,a ovamo dovlaci jer je dostava samo za Austiu i Njemacku ?
to bi bilo ovako nesto;
http://www.ebay.de/itm/Blinker-SET-Blinkleuchte-Volvo-S40-V40-schwarz-Klarglas-/170444388977?pt=DE_Autoteile&hash=item27af46fa71

hvala :)
 
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

ja mislim da ti clan tito i partija to moze kupiti i dostaviti ...
 
BHT Ovisnik
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

da,koliko se sjecam da je prije tako radio,posaljem mu poruku da vidim sta kaze,hvala:icon_biggrin:
 
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

ajd provjeri pa javi jer bi mozda i ja nesto narucio ali ubi dostava :icon_mad:
 
Član
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

bas su lijepi ovi zmigavci . . leci ce mu za 10+
 
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

Samo sto ti ovi ne salju za austriju, sljedeci put trazi sa ebay.at ako vec ima clan gore ;)
 
Član
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

Ja mislim ili sam zamjeno da je Marko uzimo stope na ebayu pa vidi sa njim kako je.
 
BHT Ovisnik
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

budem ga pitao,svaki dan smo skupa:lol:

ovo sam naveo kao primjer sa .de,imam sto sam nasao i za austriu,jos pomoci je dobro doslo,poslao sam titi poruku:D
 
Član
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

otidji sa markom do mog kuma u capljinu on ti to sredi bez problema. Njemu su stoplampe i gewinde dosle preko njega
 
BHT Ovisnik
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

zovem sutra marka onda da to gledamo,nas 2 uspjeli smo ih sjebat,valjda sada uspijemo narucit:lol:
 
BHT Ovisnik
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

hajmo,jel ima jos netko,nasao sam jedne s besplatnom dostavom za njemacku,jel ima netko izu njemacke da mi to moze poslati,platit cu uslugu naravno
 
RE: jel tko dobavlja dijelove sa eBay.de /.at ?

CoL3 je napisao(la):
hajmo,jel ima jos netko,nasao sam jedne s besplatnom dostavom za njemacku,jel ima netko izu njemacke da mi to moze poslati,platit cu uslugu naravno

ej druze jebiga sorry...procito sam poruku tvoju prije par dana al zaboravi odgovorit...frka trka...ma eto potrazi da li ima sa postarinom al za austriju...ganjaj npr na ebay.at, ali ima drugi problem... i da ti ih ja dovezem u bosnu kako dalje do mostara...i to te kosta postarina...postoji i varijanta da ti posaljem busom u mostar direktno iz beca, al ti supci ce min. 10eur uzet za to, ako ne i vise...a napisem ti na PM kolko moje dodje tu...
 
BHT Ovisnik
e da,zelio bih se zahvaliti drugu tito_i_partija ,ne bih nista bez njega,sve preporuke za poslovanje s momkom:cool:
 
Top