Nesreca u Klisuri kod Srebrenika

Nesreca u Klisuri kod Srebrenika

Član
Dvije osobe su teško povrijeđene u saobraćajnoj nesreći, koja se danas oko 14:25 sati, dogodila na magistralnom putu Sarajevo – Orašje, na dionici puta poznatom kao Klisura kod Srebrenika. Identitet povrijeđenih, koji su hospitalizovani u UKC Tuzla, nije utvrđen, a saznajemo kako su smješteni u šok sobu.

U saobraćajci su učestvovali teretnjak preduzeća “Sloga S” i automobil “peugeot”. Iz nezvaničnih izvora saznajemo kako je do saobraćajke došlo nakon neuspješnog pokušaja preticanja, a automobil se potom sudario sa teretnjakom.

U MUP-u Tuzlanskog kantona rekli su nam kako se još uvijek utvrđuju okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.

Uviđaj su obavili službenici PS Srebrenik. Istraga je u toku.

klisura-1-292x292.jpg


klisura-2-292x292.jpg


preuzeto sa srebrenik.net
 
Član
Jbg, puna je linija, nepregledno, nije čovjek dobro procijenio i nije uspio. Brz oporavak želim.
 
Član
ne znam stvarno kud je kreno pa nije mogao izabrat gore mjesto za preticat , posle te klisure i na jednu i na drugu stranu ima fini pravci , polukrivina mozes kolonu obletit ko nista da je samo malo saceko al et kao ti kazes kriva procjena i belaj
 
OggyBoy je napisao(la):
Jbg, puna je linija, nepregledno, nije čovjek dobro procijenio i nije uspio. Brz oporavak želim.

Poginuli oboje

c/p sa Avaza

Četrdesetčetverogodišnji T.Dž. i njegov saputnik dvadesetčetverogodišnji T.N., oba iz Brčkog, preminuli su u Univerzitetsko - kliničkom centru (UKC) Tuzla od posljedica teških tjelesnih povreda koje su zadobili u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u četvrtak oko 14.30 sati na magistralnom putu M-18 Sarajevo-Orašje, u mjestu Klisure kod Srebrenika.

U saobraćajnoj nesreći su učestvovali automobil "peugeot", kojim je upravljao T.Dž. i cisterna u vlasništvu preduzeća “Sloga S”, kojom je upravljao četrdesetdevetogodišnji K.S. iz Žepča.

Vozač T.Dž. i njegov saputnik T.N. iz Brčkog sa teškim tjelesnim povredama su bili prevezeni i hospitalizirani na Odjelu intenzivne njege UKC-a Tuzla.

Uviđaj na mjestu nesreće obavili su službenici Odjeljenja kriminalističke policije iz Srebrenika.
 
Član
RIP...
Stvarno maksimalno usrano mjesto za preticanje, kako god okrenes najebes, na ovakvim mjestima ne preticat ni za zivu glavu.
 
Član
Vozač kamijona je iz žepča firma vidi se da je se skroz sklonijo desno ne znam kako nije uspio izbjeci a i mokro je R.I.P. preminulima:icon_sad:
 
Član
znaci ovo je mjesto gdje ne smijes preticati ni traktor ni biciklistu, ne znam sta se desilo tacno ali covjek je otisao sam u smrt....
RIP, neka im je lahka zemlja....
 
Član
Strasno dvoje mrtvih :icon_sad:

ja ne znam sta je tom narodu pa se usude preticat na ovakvim mjestima da je barem noc vido bi sjetla da mu neko ide u susret po dani znaci pregledosit nema nikakve par ustaopnih krivina, samoubistvo pa ajd :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Strasno dvoje mrtvih :icon_sad:

ja ne znam sta je tom narodu pa se usude preticat na ovakvim mjestima da je barem noc vido bi sjetla da mu neko ide u susret po dani znaci pregledosit nema nikakve par ustaopnih krivina, samoubistvo pa ajd :icon_rolleyes:

Prošli vikend ti ja putujem sa familijom, noć, krivine, ali vidiš svjetla pa možeš se i usuditi preteći. Kad odjednom na mene nešto ide, kao fenjerčić svjetlo iz unutrašnjosti, a ono "Tamić" bez svjetala po noći i krivinama.
 
BHT Ovisnik
neznam kakva je dionica,al kako vidim dobar zavoj,mokro,ovdje nije dzabe puna,kako se uopce usudi....
R.I.P
 
Administrator
na ovom dijelu treba dvije pune staviti, jer je krivina uzasna i kažu nevalja ružno pricati o onima kojih vise nema, ali moras biti tolika budaletina da bi ovdje preticao.


R.I.P.
 
Top