nesreca u bihacu

nesreca u bihacu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dvije osobe su poginule, a dvije teško povrijeđene u prometnoj nesreći koja se u nedjelju rano ujutro dogodila u bihaćkom prigradskom naselju Žegar.
U ovoj nesreći smrtno su stradali Velimir Jurić (1984) i Marko Jurić (1983), a teške tjelesne povrede zadobili su Luka Klepić (1986) i Marko Šantić (1987).

Ovo je za Fenu izjavio kantonalni tužilac Mehmedalija Huseinović, dodajući da su mladići starosne dobi ispod 25 godina iz bihaćkog prigradskog naselja Vedro Polje.

Prema njegovim riječima, do nesreće je došlo kada je njihov automobil, službeno vozilo osiguranja "Euroherc", marke "volvo", zbog neprilagođene brzine udario u betonski stup niskonaponske mreže, potom prešao cestu i prevrnuo se.

Prvi nalazi istrage, koja je još u toku, upućuju na to da su dvojica mladića podlegla odmah na mjestu nesreće. Druga dvojica hospitalizirana su u Kantonalnoj bolnici u Bihaću.

Kako doznajemo od dežurnih ljekara, Luka Klepić nalazi se u jako teškoj situaciji i ljekari se bore za njegov život, dok je Marko Šantić van životne opasnosti.

nesreca-bihac-2.jpg
 
Eto kako je to. Jednog sam znao iz društva i izlazili smo u isti kafić
a onda ti kažu: Ej Edo znaš ko je poginuo sinoć?

Užas je kad šta takvo čuješ.Najžalije je što mi tako jedan dva dana o tome pričamo i tugujemo a slijedeći dan ponovo po gasu. To je istina.
 
Evo nove info. o nesreći. Bio sam danas na pogrebu ovih momaka što su poginuli u nesreći i saznao sam par detalja. Žalosno do bola.
Ma znate kako je to kad neko tako mlad pogine zbog gluposti.

Neko iz tog naselja gdje se je to dogodilo,izjavio je da su momci već prije
udara u stup nekoliko puta navalili na tu krivinu s velikom brzinom.Treći put su nažalost udarili.

Po meni je to tipično iskušavanje granica i eto.....dogodi se najgore.
Dva momka poginula,jedan u teškom stanju a jedini van životne opasnosti je
vozač Volva. Hvala Bogu da se bar on izvukao,al iskreno......nebi mu ja bio na mjestu. Nadam se da mi niko neće zamjeriti na iskrenosti al na njegovom mjestu bi sebi poželio smrt.
 
Član
jes drug upravu si jebotee on ih fakticki nosi na dusii jebotee...jebena situacija do bola...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top