Neko iz Lukavca??Audi A4

Neko iz Lukavca??Audi A4

Član
Ima li mozda ko od forumasa iz Lukavca,da poznaje ovo auto ili vlasnika?Mijenjao bi svoje auto i doplatio za njega,pristaje covjek,pa me zanima jos ima li ko kakve korisne informacije.I usput,jel ovaj motor imao problema sa bregastim,ili samo onaj slabiji 2.5 tdi??

http://www.pik.ba/artikal/7097193/audi-a4-quatro/
 
Član
imao sam skoro u audiju 2-5 tdi al sa 120 KW , bio je dobar, manje je bucan u voznji u odnosu na sve 1.9 tdi motore. odrzavanje je skuplje za taj motor i normalno i dijelovi su nesto skuplji.
ako je auto odrzavano i normalno koristeno ne boj se bregastih osovina niti bosch pumpe.
potrosnja na otvorenom oko6-7 litara, gradska moze da bude i do tri puta veca.

i 13 500 KM je puno za ovaj auto, za te apre se moze naci dobar tdi iz 2002 il 2003 godine
 
Član
Bas ga maloprije gledao na piku. Nije los audi, samo se nadam da nisi visi od 170 cm je reces moc sjest u njega :icon_smile:
 
Član
Pa trazim nesto vece,kad se vec nemoze prodati,makar neka zamjena.
Visok sam 189,sto,zar nema mjesta u njemu??
 
Član
Ma trazi sebi nekog passata 5+, em jeftiniji em mjesta u izobilju. A dobre su i ove A4 samo meni unutra djeluje sve skuceno :icon_rolleyes:
 
Član
Pregledaj ga u ovlaštenom servisu ako ne bude imao duplo više kilometara nego na satu ja plaćam pregled ;)
 
Član
preskup ti je taj audi,ja prosle godine prodo a6 2002godina 132kw quattro za 13000,a razlika izmedju a6 i a4 drasticna,govorim iz iskustva jer obadva sam imao,ako vec ides na 2.5 onda bar a6 trazi i uzivaj jest da je malo odrzavanje skuplje i potrosnja veca al nista specijalno
 
Član
Ova A4 je inače katastrofa što se tiče prostora u kabini. Komotnije sam se osjećao u 106-ici nego u njoj.
 
Super Moderator
.nOKe je napisao(la):
Seljacki je napucan bas, ne kontam sta je sa ovom cijenom..

ja bas hocu reci jest papanski :lol:

nije a4 mal naprijed, mozes ti komotno sjest u njega, ali niko iza tebe nece moci sjesti
ovaj auto vrijedi kapak 10000
 
Top