Neko iz KLADNJA???

Neko iz KLADNJA???

neko ko je na relaciji KLADANJ-Sarajevo, potreban prevoz jednog paketica, nista puno, ja bih otisao po to ali sam u velikim obavezama, a to mi je za radnog kolegu na Istoku

imam vremena do 24.Dec jer 25og letim nazad

unaprijed zahvalan ...
 
Dzeniii je napisao(la):
mozel to cekat nedjelju

moze drug kako da ne, samo da bude prije 25og u Sa, poslat cu ti moj br na PP pa me prozovi kad krenes da ti objasnim gdje ces pokupikiti paket, u Bingu je uglavnom, u Kladnju, hvala puno
 
Administrator
javi se clanu mario1. On vozi autobus Tuzla-Sarajevo, pa vjerovatno staje u Kladnju na autobusku stanicu. Ako taj neko može donijeti do autobuske stanice to što treba, onda nek on preuzme. Ako hoćeš mogu ti dati broj, pa da ga nazoveš ujutro i pitaš da li sutra vozi tu relaciju, ako ne vozi sutra, pitaj ga da li zna ko mu od kolega vozi tu relaciju da ti da broj i gotova stvar ;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
javi se clanu mario1. On vozi autobus Tuzla-Sarajevo, pa vjerovatno staje u Kladnju na autobusku stanicu. Ako taj neko može donijeti do autobuske stanice to što treba, onda nek on preuzme. Ako hoćeš mogu ti dati broj, pa da ga nazoveš ujutro i pitaš da li sutra vozi tu relaciju, ako ne vozi sutra, pitaj ga da li zna ko mu od kolega vozi tu relaciju da ti da broj i gotova stvar ;)

zvao Maria, na godisnjem odmoru je
 
Top