neki bonusi BHTelekoma...

neki bonusi BHTelekoma...

Član
culi ste vjerovatno za taj bonus... ugl. ukratko, napunis 15 maraka kredita dobijes 5 maraka bonusa... eh ja sam dobio taj bonus... al kako to iskoristiti... ja kad zovem meni se opet odbija od ovog kredita... malo sam smotan po tom pitanju... hajmo pomoc da ne propadne bonus koji BHT da svakih 5 godina i koji moram potrositi za 10 dana... :icon_smile:
 
Član
i ja sam maloprije isto dobio taj jebeni bonus, dobijem poruku da je dosao, ali ga ne vidim na stanju racuna

meni se jos desava da mi u proteklih nekoliko dana nestaje kr s racuna. napunim recimo 2km, i nit koga zovem nit koji djavo
nakon pola sata- sat provjerim i stanje je upola manje
niko ne dira mob osim mene, zvao sam sluzbu za korisnike i nemaju pojma o tome:icon_mad:
 
Član
funky je napisao(la):
ja mislim da ces to dobiti na kraju mjeseca... nisam siguran... :D

bgm dobio sam poruku da moram potrositi za 10 dana... kad ukucam *106# kaze mi da imam trenutno 5KM tog bonus kredita... cim vise nadopunjujes dobijas vise... ugl. ja opet kad zovem meni skida ovaj "normalni" kredit tako da stvarno ne kontam...

ArminM je napisao(la):
i ja sam maloprije isto dobio taj jebeni bonus, dobijem poruku da je dosao, ali ga ne vidim na stanju racuna

meni se jos desava da mi u proteklih nekoliko dana nestaje kr s racuna. napunim recimo 2km, i nit koga zovem nit koji djavo
nakon pola sata- sat provjerim i stanje je upola manje
niko ne dira mob osim mene, zvao sam sluzbu za korisnike i nemaju pojma o tome:icon_mad:

meni se desavalo da imam 0,70 i kaze mi "dostigli ste limit za poziv", :icon_rolleyes:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
funky je napisao(la):
ja mislim da ces to dobiti na kraju mjeseca... nisam siguran... :D

bgm dobio sam poruku da moram potrositi za 10 dana... kad ukucam *106# kaze mi da imam trenutno 5KM tog bonus kredita... cim vise nadopunjujes dobijas vise... ugl. ja opet kad zovem meni skida ovaj "normalni" kredit tako da stvarno ne kontam...

ArminM je napisao(la):
i ja sam maloprije isto dobio taj jebeni bonus, dobijem poruku da je dosao, ali ga ne vidim na stanju racuna

meni se jos desava da mi u proteklih nekoliko dana nestaje kr s racuna. napunim recimo 2km, i nit koga zovem nit koji djavo
nakon pola sata- sat provjerim i stanje je upola manje
niko ne dira mob osim mene, zvao sam sluzbu za korisnike i nemaju pojma o tome:icon_mad:

meni se desavalo da imam 0,70 i kaze mi "dostigli ste limit za poziv", :icon_rolleyes:



jebes to, ne uzima ti nista, jarane ja napunim kr i ne potrosim ni 10-20kf a racun se prepolovi
stari mi radi u telecomu, ali takav slucaj vidio nije:icon_mad::icon_mad:
pocet cu onaj haloo stalno koristit:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
i ja sam maloprije isto dobio taj jebeni bonus, dobijem poruku da je dosao, ali ga ne vidim na stanju racuna

-taj ''bonus'' se posebno racuna, ima na njihovoj stranici kako provjeriti bonus
-bonus nema veze sa vasim standardnim racunom
-bonus se mora potrositi u odredjenom roku
ALA SRANJE...
 
Član
*105# provjeris imal sta , mislim kad potrosis sav svoj kredit sto imas na racunu taj bonus mozes koristit ,zvati slat poruke
:icon_confused:
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
*105# provjeris imal sta , mislim kad potrosis sav svoj kredit sto imas na racunu taj bonus mozes koristit ,zvati slat poruke
:icon_confused:

ma i ja mislim da moras potrositi prvo ovaj kredit jer im se u suprotnom ne bi isplatilo...
 
Član
bonus se troši kada zoveš nekog ili šalješ poruke unutar bht mreže, znači samo 061/062
 
Član
ma pretpostavljam kao i sve njihovo do sad. najavljuju nesto "veliko" a na kraju ispadne nesto skoro pa totalno beskorisno...
 
Član
ArminM je napisao(la):
i ja sam maloprije isto dobio taj jebeni bonus, dobijem poruku da je dosao, ali ga ne vidim na stanju racuna

meni se jos desava da mi u proteklih nekoliko dana nestaje kr s racuna. napunim recimo 2km, i nit koga zovem nit koji djavo
nakon pola sata- sat provjerim i stanje je upola manje
niko ne dira mob osim mene, zvao sam sluzbu za korisnike i nemaju pojma o tome:icon_mad:

Pogledaj da ti internet nije ukljucen ili da mob ne koristi internet radi neke druge opcije - tipa AGPS. To raji zna nabiti racuna beze...
 
Top