Nece da upali Audi 100 2.2T

Nece da upali Audi 100 2.2T

Član
Imam problem sa audiom 100 2.2T,znaci auto je bilo iskantano na bok,vraceno i ostalo je da se sve slegne i nakon nekog vremena je upaljeno i radilo je 2 min. i nakon toga je se ugasilo,sada samo vergla nece upalit,gorivo dolazi do motora,ali nema nikakvih znakova da upali,znali netko koji je problem,nisam sada u stanju sa financijama da ga tjeram majstoru
 
Član
Ne znam koliko se razumes u elektricne sheme, ali ako ista znas, ova slika ce ti pomoci da pronadjes kvar ;)

Idi na desni klik, OPEN IMAGE i otvori sliku u punom formatu, tako da vidis sve delove i slova precizno!!!


audi22turbomato.png
 
pregledaj sve zice, negdje ti je nesto iskopcano, pregledaj dovod goriva do klipova, izvadi svjecicu vidi da li baca varnicu.
 
Član
nisam nista uspio pogledat,al mene brine znaci kad sam ga dovezao kuci upalio je i radio oko 2 min i odjednom se ugasio i vise nije ni htio,samo vergla
 
Član
ima goriva,to nije problem nesto je drugo,danas sam pregledao sve,sve ustekano,baca struju ali samo vergla nece da sastavi,krene pa se predomisli
 
Član
Ako je bio na krovu, postoji mogucnost da se slilo ulje u cilindre i da je zamastio svecice. Probaj odviti sve svecice i vidi u kakvom su stanju.
 
Top