(NE) Posten rad POLICIJE

(NE) Posten rad POLICIJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako danas zvoni telefon et kao policija pozivaju me da vide da li cu prihvatiti da sam kirw u udesu ili idem na sud naravno zaokruzio sam ovo drugo da idem na sud ( skica koju je policija nacrtala je da je dodirna tacka na liniji , da moji tragova kocenja u opste nema i da je moje auto odmaknuto 22 metra od dodirne tacke . Tako prema izjavama svjedoka ( koji u opste nema od 15:00 do 15:30 kada je uvidjaj napravlje, policija mene tereti za preticanje kolone i ako na slikama koje imam koje je djevojka slikala od 11 do 16 u razmaku svako 5 minuta nema ni jednog auta niti jednog svjedoka na mjestu dogadjaja ) I od gore na vedenog policajac tvrdi da se moje auto moze okrenut u traci koja je 3 metra sirine ( automobil 4,70m ) da ne dodirne trotoar ili da ne udari u drugo vozilo =) I uz sve to drugi ucesnik u saobracajnoj nesreci ima 3 svjedoka( jednog koji je bio iza njega sa automobilom , drugi koji kaze da sam vozio pre brzo i treci da sam ja divljak koji vozi nenormalno da sam vozio preko 120 km/h )





evo slika sa mjesta udesa ako malo bolje pogledate ili veoma malo zumirate vidjece te moje tragove koji idu skroz do krajnje lijeve linije ili do coska samog puta .......

http://imageshack.us/photo/my-images/32/dscn1420b.jpg/

;);););) E eto ljudi recite sta mi vi predlazete sta kako i koga traziti ( sudskog vjestaka ili neke druge solucije koje imate molio bi da odgovora bude sto vise jer potrebni su mi savjeti :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
idi na sud, nadji dobrog advokata i vjestaka nekog koji nije u sluzbi suda, jer ovi na sudu rade onako kako im sudije kazu :icon_twisted: kad dobijes papire sa suda, trazi da se termin promjeni kako bi "proucio" slucaj za koji se teretis (posavjetovao s advokatom) i vjestaka (svog) poslao da to ponovo skicira sve...
 
Član
Pa od prilike ce tako biti i samo da se zahvalim =) Inace vjestaka sam vec nasao advokata takodjer a i ne treba mi jer po zakoni o saobracaju clan 60 stav 1 ,2 ,3 dokazuju da sam ja u pravu...

ev kopriat cu ovdje taj clan da se i vi uvijerite




clan 60.

(1) Vozač kome je dat znak za preticanje s njegove lijeve strane dužan je pomjeriti vozilo ka desnoj ivici kolovoza.

(2) Vozač ne smije povećavati brzinu kretanja vozila dok ga drugo vozilo pretiče.

(3) Ako zbog nedovoljne širine kolovoza ili njegovog stanja preticanje nije moguće bez ugrožavanja sigurnosti saobraćaja, vozač vozila koje se kreće sporije nego vozila koja se kreću neposredno iza njega dužan je pomjeriti svoje vozilo što više udesno, a ako to nije dovoljno, čim mu to bude moguće, zaustaviti svoje vozilo na pogodnom mjestu da bi propustio brža vozila.


3- stav se veze za njegovu tvrdnju da je isao 20 Km/h kada je sve to desilo =)


:cool::cool::cool:


TULE HVALA TI PUNO i molio biadministratore da zatvore ovu temu =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top