Naslonjac za ruku ? GOlf III

Naslonjac za ruku ? GOlf III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li se moze staviti naslonjac za ruku u golfa III, je li treba busiti nesta, ili se na nesta pricvrsti ?

POzdrav
 
Legend
ma kakvo busenje sjedista......skini plastiku oko rucne kocnice....na nju probi drzac naslonjaca za ruku,pricvrsti i vrati plastiku nazad na rucnu i to je to....

sutra nedaj Boze ti dodje da to iscupas i no problem,a ako sjediste probusis onda belaj

mozda vidis ovdje kako je u mene nekad prije bilo
nosac na 4 sarafa sa maticama....2 sa svake strane u plastiku oko rucne kocnice

erzkzt.jpg
 
Adis1604 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Na vecini sjedista ima vec predvidjena rupa za naslonjac za Vento/Golf 3
[/quo


Znaci on se montira za sjediste ? =)

Montira se na sjediste ako imas orginalni nosad od Golfa, kolko sam primjetio nisi napisao nista kakv nosac.. a ako je onaj univerzalni onda se montira tako kako ti je enesss rekao....
 
enesss je napisao(la):
ma kakvo busenje sjedista......skini plastiku oko rucne kocnice....na nju probi drzac naslonjaca za ruku,pricvrsti i vrati plastiku nazad na rucnu i to je to....

sutra nedaj Boze ti dodje da to iscupas i no problem,a ako sjediste probusis onda belaj

mozda vidis ovdje kako je u mene nekad prije bilo
nosac na 4 sarafa sa maticama....2 sa svake strane u plastiku oko rucne kocnice

erzkzt.jpg


Hvala na objasnjenju,a koliko je km univerzalni naslonjac ? unutrasnjost ti je extra. POzz
 
Član
Adis1604 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
ma kakvo busenje sjedista......skini plastiku oko rucne kocnice....na nju probi drzac naslonjaca za ruku,pricvrsti i vrati plastiku nazad na rucnu i to je to....

sutra nedaj Boze ti dodje da to iscupas i no problem,a ako sjediste probusis onda belaj

mozda vidis ovdje kako je u mene nekad prije bilo
nosac na 4 sarafa sa maticama....2 sa svake strane u plastiku oko rucne kocnice

erzkzt.jpg
30-40km, zavisi gdje i kakav

Hvala na objasnjenju,a koliko je km univerzalni naslonjac ? unutrasnjost ti je extra. POzz
 
Član
evo otprilike cijene kako ide i kakvi su ..
mada sam ja gledao i jeftinije za 10-ak KM

http://www.conrad.ba/index.php/cPath/416_1575_1590
 
Na Arizoni je ovaj kao na slici 20-tak maraka a 30 su oni što su na linku po 46.Bar je tako bilo ljetos.Znaju tražit i više na pijaci ako cijene da imaš love al ne popuštaj.
 
Član
:icon_question: ja neznam da postoji taj org nosač za golf 3 a ovi obični meni lično su bezveze ako neko zna za taj org neka javi za g4 ima al za g3 neznam za taj org gdje to uzeti :icon_question:
 
Član
Jel stavljao neko ovaj naslon u fabiu?
Gledao nesto u fisu one, jedino onaj najskuplji crni, 50KM mogao bi i estetski proci, nije los, a djeluje robusno. Ako je ko gledao, mozda zna na koji mislim...

A mene zanima jesul cvrsti, probusim i zasarafim na onu plastiku oko rucne? Hocel izdrzat tezinu, a ne da odvalim sve zivo?

Jbg, vozao nesto oktaviju od oca, pa sjednem u fabiu, ko na magarcu da sam, a sve hocu ruku da naslonim, kad nema gdje, propadne....
Imal mozda u ovlastenom skodinom orginal ili neki oni da nude, ali da nije sada cijene kao hmm cetiri nove gume:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top