napojni kabl ?

napojni kabl ?

gox

Član
pozdrav danas provlacio napojni kabl 25mm2 i zafali mi pola metra do pojacala e sad me zanima dali smijem nastiklati dio kabla na ovaj i hoce li to uticati na zvuk woofera i jel mi bolje nastiklati ili ih povezati jos jednim osiguracem e da i koliko mora biti jak osigurac za alpine type-r i pojacalo mrp-m500
 
Član
osigurac od 60A je sasvim dovoljan. kabal mozes stiklati nece toliko smetati jacini i kvaliteti zvuka. samo dobro izoliraj kad nastiklas i miran si
 
Član
Možeš štiklati, ali to nikad neće biti spoj kao da je iz jednog komada... A osigurač ko osigurač može i 60-70A, nebitno, pri kratkom spoju imaš i 300A pa će ih većina i iskočiti ;)
 
Član
Mozes i osigurac iskoristiti ako imas jedan viska pa preko njega nastiklati kablo ;)
Na m 500 su dva osiguraca po 30A na napojnom kablu bi trebalo da ti je isto toliko ampera znaci ispod 60 ne idi,a mozes stavit i jaci ...

Ako ti je vec dosao kabal do gepeka spoji kondenzator pa sa kondenzatora produzi kablo do pojacala, mada je bolje da je i duzina kabla izmedju konda i pojacala sto manja al nekih 30-40 cm sto produzis bit ce OK ;)
 
Gde ima kupiti u sarajevu napojne kalove u kompletu sa cincevima i osiguracem
Gde je prodavnica ulica i broj. I ako ima sajt ili katalon tako nesto.
Doso sam kod tetke u sarajevo pa da uzmem tu ako ima
 
kingartur je napisao(la):
Gde ima kupiti u sarajevu napojne kalove u kompletu sa cincevima i osiguracem
Gde je prodavnica ulica i broj. I ako ima sajt ili katalon tako nesto.
Doso sam kod tetke u sarajevo pa da uzmem tu ako ima

http://caraudio.pik.ba/
 
Član
kingartur je napisao(la):
Gde ima kupiti u sarajevu napojne kalove u kompletu sa cincevima i osiguracem
Gde je prodavnica ulica i broj. I ako ima sajt ili katalon tako nesto.
Doso sam kod tetke u sarajevo pa da uzmem tu ako ima

Ili jednostavno kod Vize na stupu
 

IGY

Član
ili da ti ja prodam :)
DLS OFC 50 kvadrata, osigurac DLS ANL 200A, i dam ti gratis 3 para cinceva :D
 
Top