naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

Član
Hvala kako cu vam pivu ili fuka u TZ i Zenicu poslat?????????????????'






Nemam nijednu bas sa zada :( ako nemoze ovo ili da odem do njega i stroknem ga bas sa zada!???
 
cnic_gsi i svi ostali... auto se slika,bas kao sto je na naljepnici koje smo radili,znaci bas isto,da se i gume vide...kamera treba da bude u visini auspuha,karambolke i na sredini auta tacno

ako hocete naljepnice,potrudite se malo i nadjite slike,jer valja i nama pola sata gledat u monitor i klikat da bi vam uradili jednu naljepnicu...;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
cnic_gsi i svi ostali... auto se slika,bas kao sto je na naljepnici koje smo radili,znaci bas isto,da se i gume vide...kamera treba da bude u visini auspuha,karambolke i na sredini auta tacno

ako hocete naljepnice,potrudite se malo i nadjite slike,jer valja i nama pola sata gledat u monitor i klikat da bi vam uradili jednu naljepnicu...;)


i dajte ljudi slikajite auta...ja se smorim dok nadjem sliku auta....15 minuta samo na to odvojim...
 
Član
Jbg kisa pada nemogu promjenuti gume zadnje jer su mi trenutno uske :( cim prije stroknut cu! Nadam se da ce te ovo uvaziti kao opravdanje! :cool: :lol:
 
Član
@renault_fan...naljepnica gotova samo moram da je postavim.....
@cnic_gsi......netrebaju ti sire gume slikaj tako sa uskim mi prosirimo ionako sve gume u ps...;)
 
Član
ZNA LI KO NAPRAVIT ZA MOG PAJU ???
BAS BI BILO COOL DA TO STAVIM NA NJEG ..HEHE..
AJ AK KO IMA DA URADI...PLEASE ::icon_smile::icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
@renault_fan...naljepnica gotova samo moram da je postavim.....
@cnic_gsi......netrebaju ti sire gume slikaj tako sa uskim mi prosirimo ionako sve gume u ps...;)

Ok buraz uslikam ga danas i postavim sliku pozz i hvala jos jednom!
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
LINK ZA PSD FILE

CLIO.jpg

ejj tvrdoglavi samo da te zamolim da mi uradis ova slova da budu bijela ...jer hocu da se vidie uradi isti onaj font i velicninu kao sa slike...ono sto si radio CLIO no fat chicks will rub...ajd plizz hocu da to odstampam....zzz
 
Član
Evo slikica!



Ako nije problem meni moze kao sto ste napravili D_cash-u ova slova da budo kao u njega, registracija GSI, crno itd...! I kako ce mo za protu uslugu moramo nesto organizirat????????

I da morao sam namontirati felgice nisam mogo to dopustiti, evo slikica da nemislite da je supljak!
 
Top