Najgore utrke

Najgore utrke

Član
E moram ovo da podijelim , gledam highlights od natjecanja Ferrari Challenge, losijih vozaca nisam vidio , pretjecanja ima ukoliko neko po repu okrene onog ispred. I onda se malo informisem ko su ti vozači , to su zapravo potpuni anonimusi koji imaju visak novca vole se utrkivati što je sasvim ok, međutim ko im daje dozvole ja pojma nemam. Za 300.000 uzme se auto , utrka košta 20.000 i sad sam mnogo ljut ovo veze nema s utrkama vec marketing i snobstvo. Pogledajte o čemu pričam:

https://www.youtube.com/watch?t=177&v=_O7DiafMAGw
 
Bolje i to da se ovde izive za svoj novac i ne ugrozavaju druge ljude osim sebe nego da se po gradu trkaju i qurce ipak su to snobovi :D
Pored toga svako bi ovo volio raditi i niko se nije rodio naucen da zna voziti , ovo im je odlican trening ljudi uzivaju sta se imas ljutiti :D
 
Član
Sve se slazem stobom super ideja al mislim da ovi dozvolu dobivaju preko štele drugog objasnjenja nema za ove njihove poteze. Mislim smjesno gledati to je sve... Nisu to glupi ljudi, glupi ljudi ne mogu zaraditi toliki novac međutim ove utrke zabraniti ma tv-u pa ovo je farma ili parovi utrka
 
To stoji ali znas da danas sa novcem mozes sve , emitovat ce ih svaka televizija ako uredno za to i plate. I sve dok su svi takvi amateri na stazi neka ih nek se vozaju neka uce vec bi bio haos da udju u neku ozbiljniju trku sa ovakvim iskustvom to bi vec bila drama a ovako pisat ih :D
 
Upravo tako , mozda to izgleda i lose ovako kad gledas u poredzenju sa profesionalcima ali sam znam kad neki klip bacim ja izginuo tamo a na klipu to nesto sve sporo hahaha :D
 
Član
Ako mislite da ste bolji od njih...razmislite još jednom. Najlakše je od kuće vozit trke.
Ko je rekao uopste da sam ja il neko izjavio da znamo bolje ? Ne znam prvo od sebe krećem, kad je bila tema track days prvi sam se javio da bi volio nauciti tako voziti. Ne moras se slagati samnom zato je i forum tu ali nemoj van teme ici.
 
Član
Ko je rekao uopste da sam ja il neko izjavio da znamo bolje ? Ne znam prvo od sebe krećem, kad je bila tema track days prvi sam se javio da bi volio nauciti tako voziti. Ne moras se slagati samnom zato je i forum tu ali nemoj van teme ici.
Ne idem van teme, utrkivanje nije loše uzimajući u obzir da se radi o amaterima koji daju svoju lovu za trke... Ne shvatam poentu teme. Ferrari je istražio tržište i pokrenuo takmičenje, shvatili da imaju prolaz pod tim uvjetima i sada se ljudi takmiče. Ti koji se takmiče daju milione i sigurno se neće lupati po stazi kao da voze golfa dvicu... I na formuli jedan se dešava da nema puno preticanja na nekim stazama, na relijima nema preticanja nikako...pretpostavljam da su ova auta identična i da je veoma malo stvari dozvoljenih za promjenu i podešavanja, zbog toga i izjednačenost. Da imaju po 100-200 konja ili kila razlike bilo bi i više preticanja sigurno. Ne slažem se sa tvojom tvrdnjom da su slabi vozači jer nema preticanja.
 
Član
Il ne citas sto sam napisao il nisi ni video pogledao ili oboje. Molim te lijepo to sto se oni utrkuju i placaju za to nije tema neka se svako utrkuje. Govorim da je patnja gledati ovo , lose voznje, sudar svaki krug. Prenosi televizija kojoj je placeno komentator kao da gleda moto gp toliko je uzbuđen. Preseravanje ukratko
 
Član
Nisam gledao citav video, samo nekih 5 minuta i ne djeluje mi tako lose. Fino idu ovi auti, a ako nema ogromnih nagrada a sami sve finansiraju, vjerujem da voze nekada i laganije u zelji da im auto ostane citav. Dodju ljudi da se zabave i trkaju tu, ima i Lamborghini ovakve trke.
 
Član
Molim te onda procitaj i pogledaj sta sam napisao ukoliko ti nije jasno.
Wrc dtm wtccc btcc f1 sve to pratim i znam sta su utrke. Ovo je smijurija
 
Ferrari Challenge ima profi i amaterski kup, tako da ni meni nije jasno zašto se čudiš sudarima i "neprofesionalnoj" vožnji ?! :D

I u tim natjecanjma što si nabrojao ima privatnih "amaterskih" ekipa koje nisu konkurentne, ali imaju pare i entuzijazam i voze utrke. Ne bih ja sudio nikome od tih vozača ! :)
 
Top