Najbolji xenon kit na trzistu ?

Najbolji xenon kit na trzistu ?

Član
Pretrazivao sam dosta forum vezano za ovu temu i nisam naisao na adekvatan odgovor. Cinjenica je da se xenoni sve vise ugradjuju u auta koja ih serijski ne posjeduju. Masovno ih raja stavlja i dosta njih su poprilicno zadovoljni sa istima. Medjutim ima dosta onih koji imaju probleme i kvarove nakon stavljanja xenona ,tipa tresu se ,pregaraju sijalice brzo ,gase se, balasti otisli ofo ono ...
Danasnje trziste je preplavljeno raznoraznim proizvodima pogotovo kineskim smecem pa covjek vise ne zna ni sta valja ni sta ne valja. Koliko vidim kod nas se mogu kupiti xenoni vec od nekih 60,80 KM pa sve do 170 KM.

Vec neko vrijeme razmisljam o kupovini i uvijek sam u nekoj nedoumici. Licno mi treba can-bus H7 i planiram uzeti 6k. Koliko sam se uspio raspitati treba traziti AC xenone jer su kvalitetniji (neko od forumasa je to vec lijepo objasnio ovdje ).

Zanima me koji su po vasem misljenju najkvalitetniji xenoni dostupni na nasem trzistu ?
Kakva su vasa iskustva s tim xenonima ?
Zasto su losi , a zasto dobri ?

Ollo , Amp , Philips ? Sta mislite o ovim brendovima ?

Nadam se sto vecem broju odgovora kako bi pomogli meni a i ostalim forumasima koji se odluce za kupovinu i odabir istih :)
 
Super Moderator
U biti je to sve skoro isto... uzmes od ede s foruma, ili od duleta ili krvopije sto prodaju i morimoto sociva, i odma i sociva uzmes :D
 
Član
ja sam od bruma uzeo philipsov d2s set i nisam se pokajao ni najmanje, moja preporuka ide za njegovu robu, mada opet svak zna svoje;)
 
Član
da da, upravu si druze, tema je o setu a ja pisem o sijalicama, svejedno eto preporuka za sijalice:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
da da, upravu si druze, tema je o setu a ja pisem o sijalicama, svejedno eto preporuka za sijalice:icon_biggrin:

A kakva je razlika sad u tim D1S,D2S,D2R,D2S ili D3S sijalicama ? Ove D2S i D3S su dosta skuplje koliko vidim i traze druge konektore. Jel to znaci da na setu koji sam kupio recimo mogu stavit D2S sijalicu (sa odgovarajucim konektorom) ili je potrebno citav set kupit ?
 
Član
ti zaboravi ovo d2s i ostale oznake, tebi licno treba obicna h7 sijalica sa can bus modulom, nista drugo. Posalji poruku clanu brum brum i vidi s njim, meni je momak u italiju cak poslao sijalice. Sto se tih stvari tice ja vise drugog prodavca necu trazit;)
 
Član
Sry sto kvarim temu ...

Ali da li se xsenon moze ugraditi a da je far jedan h1 sijalica a drugi h7 ??
 
Član
badboy je napisao(la):
Sry sto kvarim temu ...

Ali da li se xsenon moze ugraditi a da je far jedan h1 sijalica a drugi h7 ??
balast xenona je isti za sve sijalice h1,h,3..h7..h4.. samo sijalice mijenjas..
 
Član
badboy je napisao(la):
Sry sto kvarim temu ...

Ali da li se xsenon moze ugraditi a da je far jedan h1 sijalica a drugi h7 ??

Da li misliš da su ti u 1 faru i H1 i H7 sijalica ili baš u 1 faru imaš H1 a u drugom H7 sijalicu?

Ako je ovo drugo onda kupiš 2 balasta i po jednu H1 i H7 sijalicu.
 
Top