Najbolje svijecice na trzistu?

Najbolje svijecice na trzistu?

te na linku DENSO ja samih kupovao za motor u Mostaru, radnja MO-MOTO, kod Žele.. nisam bio nesto zadovoljan njima opet sam se vratio na NGK, za auto donio BOSCH iz svice..

a ljudi zaboravili ste na BOSNA SUPER svjecice ;)

http://img38.imageshack.us/img38/2958/p1010499it.jpg

svjetsko a nase

http://www.enker.com/images/enker.jpg

sad bez šale, i ove naše su mene jako dobro sluzile iznenadjujuce ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Gdje ima ovog kod nas?

Ja sam uzimao u Zagrebu, i kod nas ima sigurno negdje samo treba malo potražiti.

Sada gledam u katalogu i idu ti iste kao kod mene na toyoti tako da ako budeš mislio uzimati možeš doći da ti stavimo moje pa da vidiš kako će se auto ponašati.
Kod mene se auto preporodilo bukvalno...

HFintegrale je napisao(la):
te na linku DENSO ja samih kupovao za motor u Mostaru, radnja MO-MOTO, kod Žele.. nisam bio nesto zadovoljan njima opet sam se vratio na NGK, za auto donio BOSCH iz svice..

Jesi li uzimao obične Denso ili ove iridium power i zašto nisi bio zadovoljan?
 
Član
Evo po katalogu.
ASTRA-G 2.0 i 16V OPC 118 X 20 XER 10/'99-> K20TXR(obične) IK20(iridium power)
 

IGY

Član
ja sam to mjenjao kad pocne da zeza, da trokira, da radi ne pravilno itd
ako je sve ok ne diraj nista i ne zavaljuj se moj ti je savjet
 
Ma nisam planirao jos i tako nego savjetujem se jos , prvo idem na ciscenje sistema jer inace auto u leru malo nemirno radi pa hocu to da rijesim pa kad se sve ocisti da se i novi kandilji stave
 
2FAST je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Gdje ima ovog kod nas?

Ja sam uzimao u Zagrebu, i kod nas ima sigurno negdje samo treba malo potražiti.

Sada gledam u katalogu i idu ti iste kao kod mene na toyoti tako da ako budeš mislio uzimati možeš doći da ti stavimo moje pa da vidiš kako će se auto ponašati.
Kod mene se auto preporodilo bukvalno...

HFintegrale je napisao(la):
te na linku DENSO ja samih kupovao za motor u Mostaru, radnja MO-MOTO, kod Žele.. nisam bio nesto zadovoljan njima opet sam se vratio na NGK, za auto donio BOSCH iz svice..

Jesi li uzimao obične Denso ili ove iridium power i zašto nisi bio zadovoljan?



ne sjecam se sad tacno al znam da su bile po katalogu te za moj kawasaki i cim sam ih stavio zezale su mu, motor jedva palio, duze vergla, i vratim NGK i sve ok ;)
 
Top