Naj duza relacija

Naj duza relacija

Član
Vec su bile teme koja je naj veca brzina koju ste vozili i auto sa naj vise konja koje ste vozili
Da reko vidimo i koju ste naj duzu relaciju vozili.
Pa da krenem od sebe Tuzla-Budapest(budimpesta)-Tuzla . ono na more ne racunam,i ono unutar BiH
 

MTR

Član
Moja najduza ikad je iz Zenice do Trondheima u Norveskoj i nazad to je oko 5600 km ukupno , sam u autu skoro izludio , sve me kostalo 6 rezervoara goriva ( passat 1,9 tdi ) ,i 5 dana voznje ..... vise sam ja potrosio jeduci i pijuci nego padjo :D ne bih ovu avanturu vise nikad ponovio
 
Član
Beograd - Slovenija i nazad u toku radnog vremena za dan. Cesto, Beograd - crnogorsko primorje pa povratak (jednom bez spavanja 3 dana. E to su borbe bile sa snom). Laktasi - crnogorsko primorje - Beograd - Novi Sad - Laktasi (1700km). To bi otprilike bilo to. Cekaju se bolja vremena, bolji auto, pa cemo po Evropi, uzduz i poprijeko.:icon_biggrin:
 
Član
MTR je napisao(la):
Moja najduza ikad je iz Zenice do Trondheima u Norveskoj i nazad to je oko 5600 km ukupno , sam u autu skoro izludio , sve me kostalo 6 rezervoara goriva ( passat 1,9 tdi ) ,i 5 dana voznje ..... vise sam ja potrosio jeduci i pijuci nego padjo :D ne bih ovu avanturu vise nikad ponovio

:icon_eek: da li cu ja to dozivit jos Passat, to su mi snovi :cool::cool:
Moja je N.Travnik-Trebinje a i tu smo se mjenjali i tad sam reko o Trebinje, Trebinje ako me vise vidis je*i me :lol:, fin grad ali podaleko
 

MTR

Član
_vwfan_ je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Moja najduza ikad je iz Zenice do Trondheima u Norveskoj i nazad to je oko 5600 km ukupno , sam u autu skoro izludio , sve me kostalo 6 rezervoara goriva ( passat 1,9 tdi ) ,i 5 dana voznje ..... vise sam ja potrosio jeduci i pijuci nego padjo :D ne bih ovu avanturu vise nikad ponovio

:icon_eek: da li cu ja to dozivit jos Passat, to su mi snovi :cool::cool:
Moja je N.Travnik-Trebinje a i tu smo se mjenjali i tad sam reko o Trebinje, Trebinje ako me vise vidis je*i me :lol:, fin grad ali podaleko

da napravis 500 km u cugu sa pasatom reko bi - ne bi nikad vise , to je govno toliko neudobno za duze relacije .
a Trebinje haj sto ima oko 350 km od nas do dole nego brate cesta ko u zimbabveu , nidje nikog pustinja , i ja sam jednom i nikad vise , odavde isao na Nevesinje pa Gacko , ojj majko mila ja vukoj*ine
 
Član
Sarajevo - Ljubljana - Sarajevo, Sarajevo - Prelog (sjever HR) - Sarajevo, Sarajevo - Zagreb - Sarajevo, Sarajevo - Beograd - Sarajevo, Sarajevo - Kragujevac - Sarajevo, a unutar BiH da ne racunam?
 

IGY

Član
joj tema za nepovjerovat
al hajd evo moja, Sarajevo-Beograd-Zagreb-Bihac-Split-Dubrovnik-Mostar-Sarajevo sve u komadu :) i nakon toga par dana nisam mogao sebi doci :) cirka 1800 km i to sve za jedan vikend
 
Član
IGY je napisao(la):
joj tema za nepovjerovat
al hajd evo moja, Sarajevo-Beograd-Zagreb-Bihac-Split-Dubrovnik-Mostar-Sarajevo sve u komadu :) i nakon toga par dana nisam mogao sebi doci :) cirka 1800 km i to sve za jedan vikend

he sad zamisli toliku relaciju i jednom pravcu , Srebrenik - Salzburg- Koln- Brussel- Oudenarde, zaboravis stajati na nogama negudno skroz
 

DLS

Početnik
Bos.Gradiska -Stockholm . 2100 km .. samo stao u Regensburgu da odspavam 3 sata i opet voznja .. najdosadnija u zivotu. :icon_mad::icon_mad:
 
Top