N97 i X1 vaša iskustva

N97 i X1 vaša iskustva

Član
corrado je napisao(la):
znači ti imaš na toj drugoj 2.0 firmware vjerojatno, ono u prvoj je bio 1.0 i prva verzija, sad u tom novom jesu stavili... možda.... office i pdf readere full?

I prvi je bio v2.
 
Početnik
meni nikako nije jasno kakve N97ice ste vi uzimali? ja je imam vishe od pola godine i ni jednog jedinog problema nikada nisam imao od ovih koje vi nabrajate... Ko je to proizvodio?
 
Član
Ja ne bih ni jedan od ta dva,jednostavno su preskupi.
Ja trenutno imam LG Arenu ili ti ga KM900,evo vec godinu i mogu ti reci da sam prezadovoljan,bas sto se tice Touch screena.Jednostavno telefon reagira samo na dodir prsta i ni na sta drugo,tzv. S-class touch,sto me iznenadilo buduci da sam imao i ostale mobitele pregledati sa TS-om.A i ima sve sto ti treba A-GPS,Wi-fi,BT,cam 5 mpx,Pdf,Divx video,8 gb memorije,radio itd...Samo mu je baterija malo slabija,sto meni ne predstavlja neki problem,u odnosu sta telefon daje.
A krece se negdje oko 380 km;)
 
Član
nemožemo raspravljat o cijenama i koji je povoljniji jer to nije kod svakog operatera isto, niti su na ugovor cijene jednako jeftinije za svaki mobitel... Najvjerojatnije uzimam X1, ako ga nebude onda n97, hvala svima na odgovorima
 
da se i ja ukljucim... od 8mj prosle godine koristim Nokiu N97 i stvarno sam preezadovoljan... al svatko ima svoj ukus pa tako...
 
Top