my vw gti

my vw gti

da ti ne lazem, za airbagove stvarno ne znam, ne sjecam se ni ja vise davno je bilo..
a od koga si ga kupio, ako nije tajna? Mislim da je samo jedan takav bio u Sarajevu.
 
CHALLENGER je napisao(la):
da ti ne lazem, za airbagove stvarno ne znam, ne sjecam se ni ja vise davno je bilo..
a od koga si ga kupio, ako nije tajna? Mislim da je samo jedan takav bio u Sarajevu.

na pik.ba sam ga nasao beganovic admir cijena mu bila 24950 kasnije sam ga nasao i u jednoj auto kuci al sam ga tadvec bio kupio neka timi auto kuca tu mu je cijena bila 24000km al ka dpogledas s tom opremom ga nema ispod 30000 nigdje

ma sve u svemu bio lupan ili ne na krovu ili tockovima vazno je da je regularan i da je full ispravan kazem ti ja da je naci nekog koji nije lupan mozda bi losije prosao s obzirom na cijenu koju sam ga platio i da je full kasko i da nema gdje uloziti pare u njega ja sam prezadovoljan :icon_biggrin:
 
Član
Po meni bi bolje bilo da je manualac a ne dsg,

svejedno oprezno sa čipom na tom autu, dsg zna stvarat probleme kad se čipuje
 
Član
hjooooo reče neko samo ti polako s njim hahhahahaaaa buraz samo pun gas, on je sav za to napravljen, ovjes, kočnice, motor, sve je za race, a što se tiče toga udaren ili ne, ko ga j*e, ako on ne vuče nigdje u stranu kad ubrzavaš, kočiš ili na večim brzinama znači da je to ko zmaj
ovjes ne diraj ni slučajno, to je jednostavno savršeno urađeno, samo čip, 18ke i deri,
kod mene u raji su dva komada, oba čipovana, jedan dsg drugi manuelac i nemaju nikakvih problema
svaka čast na izboru, odličan auto, sretno
 
GTI TDI je napisao(la):
hjooooo reče neko samo ti polako s njim hahhahahaaaa buraz samo pun gas, on je sav za to napravljen, ovjes, kočnice, motor, sve je za race, a što se tiče toga udaren ili ne, ko ga j*e, ako on ne vuče nigdje u stranu kad ubrzavaš, kočiš ili na večim brzinama znači da je to ko zmaj
ovjes ne diraj ni slučajno, to je jednostavno savršeno urađeno, samo čip, 18ke i deri,
kod mene u raji su dva komada, oba čipovana, jedan dsg drugi manuelac i nemaju nikakvih problema
svaka čast na izboru, odličan auto, sretno

heheh hvala puno ;)
 
Super Moderator
Ne trebaju ti 18'' felge ovako je fabricki proracunato, ovo je sportski auto i sto kaze kolega GTI TDI ne diraj mu ovjes jer je savrseno napravljen
moj savjet je da ne stavljas 18'' jer nemas potrebe neces nista dobiti time ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
hjooooo reče neko samo ti polako s njim hahhahahaaaa buraz samo pun gas, on je sav za to napravljen, ovjes, kočnice, motor, sve je za race, a što se tiče toga udaren ili ne, ko ga j*e, ako on ne vuče nigdje u stranu kad ubrzavaš, kočiš ili na večim brzinama znači da je to ko zmaj
ovjes ne diraj ni slučajno, to je jednostavno savršeno urađeno, samo čip, 18ke i deri,
kod mene u raji su dva komada, oba čipovana, jedan dsg drugi manuelac i nemaju nikakvih problema
svaka čast na izboru, odličan auto, sretno

potpis ;)
nek je sretno druze, uzivaj u njemu :icon_smile:
 
Član
Sta da ti kazem, meni se boja bas svidja, a petica ko petica, odlican auto, za motor nemam komentara :cool:
 
Član
Super sad izgleda sa Edition30 look felama , legle su mu ko budali šamar ;)
Postavi slike kad uhvatiš vremena ,obavezno.
Pozzz
 
Lijepo, iskreno nisam bas ljubitelj VW-a, ali MK5 GTI mi je nesto u lijepom sjecanju ostao i drag mi je to auto, cuvaj ga dobro;)
 
Top