my vw gti

my vw gti

Super Moderator
Ma i ako je udaren bio izgleda da je dobro uradjen tako da nema veze ;)
Nek je sa srecom drug
Ima i xenon je li tako ?
Ima li launch controll ? Trebao bi imati, jesi li probavao ikako ?
;)
 
@allroad ima xenon i ima one day light i ima da sam regulise nivo svjetala.

@bucky bice jos slika poslije malog tuninga

@astra pa bice malo 18 crne gti feluge a nevjerujem da cu ga spustati posto imam malo dijete a i zena ga cesto vozi za sada ga cipujemo

@challenger i ako jeste vozio sam ga na auto optiku znaci nema milimetra lufta ili da su tockovi pomjereni i to sam vozio ne zato sto je nesto bilo rastimano nego cisto iz znatizelje, da je bio lupan to jeste jer se vidi da je sajba (70% auta na nasim trzistima su vec lupana) bila razbijena i da je malo kod radija na instrument tabli izgrebano od stakla, isto tako vozio sam ga kod auto limara koji ga je pregledao i kaze da je bila jedna strana desna od blatobrana farbana i da je blatobran mjenjan al kaze da je sve ustimano u milimetar i ko je radio ga da ga je odlicno uradio, vozio sam ga u i mehanicaru koji je mjerio i kompresiju za svaki slucaj i sve pregledao i takodje je potvrdio da je u perfektnom stanju pa i na dijagnostiku do sada nije imao ni najmanju gresku gledali smo i air bagove nisu nikad otvarani ili ako su otvarani orginalna su punjenja, neki dan ga provjeravao i na interpolovoj potjernici znaci nije ni na spisku :icon_biggrin: da je bio na krovu nema tog majstora sto bi ga popeglao da se ne vidi ali koliko smo mi uspjeli pogledati krov nije ni farban (na krovu ima siber koji normalno radi ne zapinje i tako sta)
kupljen je od momka koji ga je prosle godine platio 40000km (ako laze lazem i ja vas) i prodavao ga je iskljucivo zato sto su mu trebale pare.
na sve to auto na sebi i felugama koje su original nema ni najmanje ogrebotine a isto tako i u unutrasnejm enterijeru
znaci jedino je malo zagrebano od stakla tabla i malo su oguljene tipke od prozora ali to brzo ode na sve i jednom golfu

@black devil ma folija zadnja je bas mrtvacka ne vidi se po danu kroz nju nista a tek po nocu a ove sa strana su dobre a kod nas policija ni kad bi ih sprejom ofarbali bolilo bi ih briga poznajem jednog lika koji je zatamnio prednju sajbu
 
BHT Ovisnik
masala mu daje:cool:
http://www.smchiptuning.com/609/vw-golf-v-2-0-tfsi-200

dobar golf:icon_smile:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fabrički je 200 konja ako se ne varam, koliko
će mu čip dati, još jednom sve pohvale na vozilu

pa za sad smo na valjcima izmjerili 237 konja na losijem gorivu a kaze srdjan sm chiptouning da mora imati preko 260 i izmjerili smo max brzinu 272kmh
e sad smo vratili na orginalnu mapu od 200 konja zato sto cu ici updateovanje softvera jer kazu tamo da nekad zna biti problema sa tuniranim vozilima
 
Član
Extra auto;)na ove komentare o udarenom autu se neobaziri.već je kupljen,kasno je sada:icon_confused:Ako je auto okej,dobro vozi,koči...Ta nećeš ga voziti do kraja života,golfa nikada nije problem prodati!Vjerujem da si ga vozio kod majstora i limara i da su ti svi rekli da je uredu.Ako se auto dobro napravi,jako je teško skužiti jeli lupano ili ne.
 
sto je jako bitno bolje koci nego sto ide
cim sam ga uzeo odma smo provjerili ulje u kocnicama obradili diskove i promjenili plocice

hehe nisam ni znao da je dsg tako mocna stvar
 
Ne zelim stavrno nikakve negativne efekte da izazovem, pitao si ko zna nesto o autu, ja znam i to sam ti rekao.
Auto jeste perfektno napravljeno, ali sam ga gledao kad je bio na kamionu tek dovucen i znam sta ti pricam, nemam razlog da ti lazem nesto o tome.
Ipak se ti cuvaj u njemu i polako...
 
Član
Dobar gti pravo..;) ...A to sto je udaren jbg ..takva su vecina auta..Razlikuju se samo po tome koliko su dobro uradjena..Jbg i moj je bio udaren..Ali nista mu nefali ..Vec 2 god vozam , bez problema..;)) Samo uzivaj dobro u autu koje posjedujes...;)
 
CHALLENGER je napisao(la):
Ne zelim stavrno nikakve negativne efekte da izazovem, pitao si ko zna nesto o autu, ja znam i to sam ti rekao.
Auto jeste perfektno napravljeno, ali sam ga gledao kad je bio na kamionu tek dovucen i znam sta ti pricam, nemam razlog da ti lazem nesto o tome.
Ipak se ti cuvaj u njemu i polako...

boze moj svaka cast to je ono sto trazim i ako jos neko nesto zna neka slobodno kaze ali ipak mislim da onda mozda si pobrkao auta jer u ovom autu na 250kmh se ne cuje nista da piri ili tako slicno da ulazi voda i ostalo

jesul na tom autu bili otvoreni airbagovi?
 
Top