my vw gti

my vw gti

da ne krsimo prvalia

znaci golf 5 gti 2.0 tfsi skoro kupljen u sarajevu pa sarajlije ako znate nesto o ovom auto lijepo i ruzno pricajte
auto ima tri kljuca :D
full kasko
koza sa grijacima siceva
digitlna dvoozonska klima
komande na volanu
dsg mjenjac sa komandama na volanu
tempomat
maglenke
cak i ona dva mala rashladna uredjaja jedan u kaseti drugi u naslonjacu za ruku
radio sa 6 cdeova
i jos svasta nesto samo mi sad nepada na pamet ;)
 

Prilozi

  • gti1.jpg
    gti1.jpg
    41,5 KB · Pregleda: 133
Član
samo nek je DSG, po meni je gre'ota uzet ovog GTIa bez tog mjenjaca.....nek je sa srecom :cool:
 
Ja mislim da je ovog Srdjan gasirao na valjcima kad sam bio kod njega :icon_smile:
Ako se nevaram?:icon_confused:
 
Član
auu gti jako bogmi pravo mocno..jedino ja tu boju 'nehajem' al ti sigurno 'hajes':lol::lol:
 
black_devil je napisao(la):
Ja mislim da je ovog Srdjan gasirao na valjcima kad sam bio kod njega :icon_smile:
Ako se nevaram?:icon_confused:

hehehe jeste to je bas taj u fazi je chiptouninga postavicemo video kad uaradimo sve

AnDel je napisao(la):
auu gti jako bogmi pravo mocno..jedino ja tu boju 'nehajem' al ti sigurno 'hajes':lol::lol:

pa i ja bi volio vise da je bijela al sad sta je tu je vazno je da je broj predjenih kilometara mali i da ima dosta dosta opreme.

@astra na kakve planove mislis?
 
Jojj, Srdjo ga hvali :) Kako ti sa onim folijama sa policijom?? I Zamjeni zadnju foliju :D:D
Mocann je pravo,dobro ga cuvaj!
 
Nisam siguran 100% je li to taj GTI na kojeg mislim, ali sudeci po slici mislim da jeste. Stavi jos slika.
Ako je ovaj sto mislim, ako si ga kupio od Dade (auto Abid na Breci) ili nekog njegovog havera bolje ti je da nisi kupovo, trebo si se bolje raspitati o ovom autu. Dugo se taj auto prodavo vise od dvije god, svako ga vozao, a dosao je iz amerike momacki slupan, na krovu je bio, jedva sam poznao da je golf, dugo se i pravio. Prodavo ga je na kraju skroz jeftino.
Nemoj se uvrijediti, ali to je tako s tim autom ako je taj na kojeg mislim. Nadam se da neces imati problema sa njim. Zao mi je ako je taj..
 
Top