My Jetta VR6

My Jetta VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh leglo novo auto ponovo sada je rijec o Jetti 91 god 2.9 VR6 kupih je ima 20 dana ali nisam imao kad da postavim trci tamo trci vamo odmor i tako..
Auto je zvjer da mi je neko govorio da vr moze ovako ici nebi mu vjerovao stvarno sam prezadovoljan i povlacim svaku losu rijec sto sam rekao za vw-ov VR i GTI motor stvarno dok se neprovoza nemoze se opisati rijecima. Jes da nije blizu i-vteca ali brate tu su negdje.

od opreme ima:

BBS felge
gume 4 Zexius 195/55/15
Full recaro unutrasnjost
diskove na svim tockovima brembo
sve prozore na struju kao i retrovizori + servo
board kompjuter
centralnu bravu + alarm

96 Passat GLX 2.9 VR6 motor + mjenjac od istog

toliko je sto sam saznao od prijasnjeg vlasnika i iz papira koje mi je dao.... ostalo vidite na fotografijama.
a da placen je $5000.. (sto nije puno u odnosu na opremu i ocuvanost auta moze se uvijek prodati za te pare)
skino sam tablicu zbog uroka

Trenutno se radi na poboljsavanju izgleda i farbanju kompletnog auta pa slike i cijeli projekat ubrzo.
Slike su kad sam tek kupio auto.












 
Član
Ekstra nema sta.....kako je samo cisto pod haubom to mi se najvise svidja neko je izgleda dobro odrzavao auto...
 
Član
extra samo bi joj bolje stajali njeni fabricki farovi i lajsu preko farova,mnogo bi ljepse izgledala
 
Član
mnogo zastarila tema i to je auto vec odavno prodano.
Kraj joj je bio uzasan stavljen je turbo na vr6 i 2 dana nakon toga motor je vrisno ko ledenica (nismo dobro postavili turbo) tako da sam ga se kutariso.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top