Muki is alive

Muki is alive

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Voz raja. Nije me bilo odavno a bogami vidim vama fino ovdje svasta se promijenilo vidim napreduje se. Neka neka. Nego nako naletih pa reko da se javnem nije me bilo hihihihi skoro godinu al et jebena amerika zajebato hehe.
Imam 2 projekta na autima i pored toga zenim se dec 27 pa sam pun obaveza ali kontam poslije nove god da se malo aktivnije ukljucim na forum kao sto sam nekad rije bio ali otom potom.

Bice slicica uskoro i sa vjesanja i projekta ;)
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
Voz raja. Nije me bilo odavno a bogami vidim vama fino ovdje svasta se promijenilo vidim napreduje se. Neka neka. Nego nako naletih pa reko da se javnem nije me bilo hihihihi skoro godinu al et jebena amerika zajebato hehe.
Imam 2 projekta na autima i pored toga zenim se dec 27 pa sam pun obaveza ali kontam poslije nove god da se malo aktivnije ukljucim na forum kao sto sam nekad rije bio ali otom potom.

Bice slicica uskoro i sa vjesanja i projekta ;)

Oooo pa gdje si ti, samo se usuti odjednom i kapak :D

Dobrodosao nazad ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
xr4iboy je napisao(la):
Voz raja. Nije me bilo odavno a bogami vidim vama fino ovdje svasta se promijenilo vidim napreduje se. Neka neka. Nego nako naletih pa reko da se javnem nije me bilo hihihihi skoro godinu al et jebena amerika zajebato hehe.
Imam 2 projekta na autima i pored toga zenim se dec 27 pa sam pun obaveza ali kontam poslije nove god da se malo aktivnije ukljucim na forum kao sto sam nekad rije bio ali otom potom.

Bice slicica uskoro i sa vjesanja i projekta ;)

Oooo pa gdje si ti, samo se usuti odjednom i kapak :D

Dobrodosao nazad ;)

evo me roki.

Ma cudan je ovo svijet malo gore malo dole i nemas vremena ni za pregledat e-mail.
Ali nadam se da ce se ovo sad sriktati manje cu hodati pace biti vremena i za foruma.
 
Član
oooo djesi mukiii, stvarno te nije bilo dugo...jesi ziv? sretno u braku i obavjestavaj nas o napredovanjima projekta
 
dobro dosao nazad..ima nas puno novii..:lol:
Sretno ti u braku...Da budete zivi i zdravi i male bebe imali uskoro:icon_smile::cool:

lijep pozdravv..
 
Član
dd nazad,ma pusti se projekata,ganjaj malo djecu sad kad se ozenis:lol:
sala,ocekujemo slike;) dobar signature;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top