Motor iz poplave korozija

Motor iz poplave korozija

Član
Jesi ti uopste vidio slike koje je postavio, sta je napisao, a sta ti pises? Ja stvarno ne mogu da vjerujem kakvi pacijenti postoje i ko sve sebe smatra kompetentnim da se petlja u sve. Aj', ovako, dodjes kod mene, ja rastavim ispravan motor, ti sve gledas, mozda das opet tako neki dobar savjet, a onda uzmes i sastavis taj motor, upalis i odvezes auto koji ti ja poklonim odmah.
Nhf., ne odnosi se sve licno na tebe, vac na mnoge druge koji su mnogo pametniji sa jos pametnijim komentarima. Tacno se ne isplati davati ljudima korisne savjete jer uvijek ima neki youtube, google ili forum majstor i mehanicar koji ne zna razliku izmedju viljuskastog i okastog kljuca.
Jos jednom, nhf, ti si najmanje kriv, ali u poslednje vrijeme samo citam gluposti od strucnjaka i ova kap mi preli casu. Mozda ti i znas nesto, ali jedno 95% jos ne zna ni gdje je supljo trenutno.
Ne smatram sebe ni majstorom, ni bilo kakvim znalcem neg najobicnijim pocetnikom. Zanima me, trazio sam, gledao i dosao do takvih informacija. Izvor svog "znanja" sam i naveo namjerno da ne bi me neko primio za rijec bez da odradi dalje provjere.

I zar sam slagao? Sad me stvarno zanima misljenje iskusnijeg u ovim stvarima.
 
Član
moze se napraviti ali opet nije to too... mislim da ti je isplatnije uzeti drugi motor ispravan aa taj ostavi zaa poneki dio koji bi se mogao iskoristiti..
 
Član
Ne smatram sebe ni majstorom, ni bilo kakvim znalcem neg najobicnijim pocetnikom. Zanima me, trazio sam, gledao i dosao do takvih informacija. Izvor svog "znanja" sam i naveo namjerno da ne bi me neko primio za rijec bez da odradi dalje provjere.

I zar sam slagao? Sad me stvarno zanima misljenje iskusnijeg u ovim stvarima.
Pa iskusniji su svoje rekli vec prije i covjek je odustao.
 
da pozdravim pokretaca teme prvo sa hvaljen Isus i Marija , naravno i zdravo ,te da mu kazem da od tog motora nema nista ,previse je korozija uradila svoje
 
Član
Bog ti pomogao. Ja mislim da se tako odgovori ako ne griješim. Hvala što ste potvrdili. Već sam drugi motor ugradio. Lijep pozdrav.
 
Top