Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

BHT Ovisnik
to sve stoji,ali ja prvi sa svojim imam poteskoca na SR zbog tezine i ove turbo rupe sto me trenutno zeza,dok na otvorenom putu sa 100km/h i vise on cupa:D
 
BHT Ovisnik
razmislio bih nekada kasnije i o tome,ali gdje ugurati,a da auto sluzi svakodnevnoj upotrebi,da ga mogu natrpati i stvarima,a uz chip i ostalo mogu li ventili i klipovi to trpiti,citao sam da bez otvaranja motora on moze podnijeti stock 300ks do 400ks, i da lamela trpi do 400nm
 
Član
Ma buraz bez problema mu mozes chipom dignuti konjazu za 50ks, a na to ti uradi i mapu za 100ks nitra i zivio. Samo treba malo kesha odvojiti...
 
BHT Ovisnik
polako,nije mi hica,prednji i zadnji trap sam sve izmjenio,novo sve,na proljece idu jos gewinde i chip,zavisno od novca,pa ostalo sta bude, street race mi je onako usputni pa sto bude bude :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
polako,nije mi hica,prednji i zadnji trap sam sve izmjenio,novo sve,na proljece idu jos gewinde i chip,zavisno od novca,pa ostalo sta bude, street race mi je onako usputni pa sto bude bude :D
samo se javi kad odlucis sta hoces sve cemo slozit ,volja ti home verzije volja ti firmirane ti biras para i ne treba puno ako poslujes sa pravim ljudima:cool:
 
BHT Ovisnik
e super,drago mi je cuti :D sad preko zime nista,ako ne dobijem na lotu, a oko proljeca tamo cemo vidit nesto :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ma kakvi skupovi neznam kad sam cuo malo glasniji auspuh ili vidio kakav propisno spusten auto sve je to umrlo...

Mozda si malo i pretjerao sceneru, lagano se vraca scena na noge, a mislim da bi mogla uskoro biti i bolja...
 
BHT Ovisnik
nisi bio odavno imenjace :)
ima raje,bude toga,samo nekako nije druzenje ono kao prije,al ima sve vise i vise ljudi
 
Član
je al u kurcu.... kod nas u Ljubuskom ostalo jos par endema sa dobrim starim pilama ostalo sve ili trune u garazi (kao i moje) ili je razdrkano do bola pa samo gledas kad ce te tocak pogodit pri potezanju na zaobilaznici
 
bmwscaner je napisao(la):
je al u kurcu.... kod nas u Ljubuskom ostalo jos par endema sa dobrim starim pilama ostalo sve ili trune u garazi (kao i moje) ili je razdrkano do bola pa samo gledas kad ce te tocak pogodit pri potezanju na zaobilaznici

Tko vam je kriv...moj getac je uvijeg u full gasu:lol::lol:
...i ne otpada nista:D
 
Top