Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Mi smo planirali navratit do Mostara pa ako i ne bude ništa na pisti možemo na kavu negdje

Kada ćete biti na pisti otprilike ?
 
Član
JA cu malo kasnije docui, oko 18:30...bring beer and vazelin :D


Ocemo pivu nositi, ili cemo se pederski druziti uz sokice i mineralnu :icon_question:
 
Član
Sokici rules hahh :D
Zela, ajd cekaj u Rodocu da skupa idemo, :D
Samnom ce jos dva auta vjerovatno doc :)
Javila se i ekipa iz Zitomislica doc ce sa svojim zujalicama :D
Mislim da ce biti jako zanimljivo dole :cool:
 
Član
1. Tibor
2. Sandro
3_ Zela gey
4. CoKi-BoosT666
5. GTi fan
6. porschefan

Ja skokice i mineralnu ne pijem vi se slikaj te...Beer ruuuuuuuuuulz :D
 
Član
Odlično okupljanje, dosta potezanja, dobro druženje, kavica.

Nemam ništa slika, drugi su bili zaduženi za te gey gluposti.

Svaka čast momcima iz Neuma, uzvratiti ćemo dolazak;)
 
Član
Nermine nadam se da oce :D Mislim da je za iduci vikend najavljen Race u Mostaru...

Ja imam par gey slika pa cu okaciti kasnije da vidite kako nam je fino bilo :D :lol:
 
Bilo je super super, ovo treba uskoro ponoviti, za ekipu koj je bila tamo ocjena od 1-5 čista 10+ :icon_smile: ;)

Ako bude kod nas okupljanje bit će kako smo rekli - čunjevi, slalom, roštilj i tako to

Vozio sam malo Zelinog GTI Puga, i što je BMWScaner jednom izjavio: "ide sepet jebo mamu svoju", stvarno ide :icon_smile: :cool:
 
Član
dajte koju fotografiju, portret i to, naravno uz naslov albuma tipa, "ludilo, nezaboravan dozivljaj na pisti, 3.7, cmokic pusic, i srce na kraju albuma " :D

a imal tko od ovih skoda cunera da je normlan, vecina blentavo, tibko najgori izgleda, djaba skoda pocne cudno da utice na ljude, garant koristili cesi neku jebenu hemiju pri sklapljanu bolida, pa ima posljedice po vlasnika :D
 
Član
aa i ja sam mogao doci sa drugom sa kockom :cool:
nisam ja bio dobro procitao da je 3.7 vidio ja 5..6 a ono tamo sati :lol: :lol:
haj biti ce opet nekada abd ;)
 
Član
Zela bolje si startao sa zimskim gumama, ove ni da zapalis :lol:

Ako budu cunjevi, tu nemate sanse sa 106 GTI, osim ako ne bude neki bas udaren vozac u nekom drugom autu :D
 
Pričali smo o tome danas, 106 bi sigurno bio nenadmašan u slalomu.
Inače, kada je to u pitanju, malo smo za promjenu na okupljanju u Neumu uveli i ovo osim samih potezanja po pravcu. Bude jako zanimljivo jer se vozi sve i svašta.... :icon_biggrin:
 
Top