Moraju se uništiti ili pokloniti

Moraju se uništiti ili pokloniti

Član
http://gorazdeonline.com/index.php?option=com_content&view=article&id=9848%3Amoraju-se-unititi-ili-pokloniti-u-skladitima-uio-bih-stoji-1509-oduzetih-vozila-&catid=71%3Anovosti&Itemid=415
 
Član
Poklonit ih nece sigurno. :lol:
Zasto im ne naprave papire i prodaju, to se uvijek pitam :D
 
edo_benz je napisao(la):
ko li ce dobit g2 1.6d zivo me zanima ko je sretni dobitnik :D

pa golfova je ostalo dosta oduzetih,a kadeta ne vjerujem da je ijedan prezivjeo,korozija ga je pojela samo je blok motora ostao na mjestu gdje je nekad oduzeti opel stajao(takva je situvacija kod nas u Prnjavoru)
 
Golf2gti16v je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ko li ce dobit g2 1.6d zivo me zanima ko je sretni dobitnik :D

pa golfova je ostalo dosta oduzetih,a kadeta ne vjerujem da je ijedan prezivjeo,korozija ga je pojela samo je blok motora ostao na mjestu gdje je nekad oduzeti opel stajao(takva je situvacija kod nas u Prnjavoru)

:lol::lol::lol:

Edo zavuce ti ga covjek momackii :lol::lol: :D :smajli16:
 
Član
ja bih sa ovim boljim autima obnovio vozni park policije jer i ovako ni nasta ne lici (izuzev KS) ;)
 
Legend
kako ce ovo tajkuni pokupovat i obogatit svoje otpade uf..
buduci da smo korumpirana zemlja, to je sasvim normalna i predvidiva stvar..
u normalnim drzavama, drzava "sredi" papire, i auta se prodaju na licitaciji normalno..
cuj da se unisti, toliko smo bogata drzava da bi trebali unistit sve ovo i platit jos za to, hahahah. kakav pticiji mozak je to predlozio da mi je samo znati..
nevjerovatno

nek ih prodaju i naprave 10km auto puta, pametnije je ;)
 
Legend
vjerujem da je dosta tih auta u losem stanju, da se ne mogu vozit i sl, ali to je opet njihova krivica, tj nerad i bahatost ljudi koji rade u upravi za io
da su bili efikasniji, ova auta bi se do sada uveliko vozala, i drzava bi "ubirala" pare od njih davno davno..

sve nam je usporeno pa i to..
 
Kako me ovo na trenutak obradovalo... oduvijek sam zamisljao kako cu se sa dvicama zabijati u zid i unistavati ih, ne bi nista imao i da pokojeg passata unistim... ali eto, ovako mi valja kupiti istog i unistiti ga sam :icon_mad:, da su pametni, poklonili bi dvicu MTR-u da mu zena moze susiti tepihe na njemu :lol:
 
Top