molba za styling

molba za styling

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zamolio bi da mi ovu sliku auta ofarbate u ovu moju plavu,
117w7ig.jpg
,il ako je moguce na mog keca da nabacite ovu spojlu,obrvu(u mojoj boji auta) i masku
21dml1f.jpg


unaprijed zahvalan
 
evo jos nesto ako neko zeli odradit,meni se neda pocetnik sam u photoshopu,a ovo mi treba,da se ova tatoo(u bjeloj boji kockice) prebaci na keca

2rggqvp.jpg

9leno2.jpg
 
Član
big no-no za kockice...najbolje keca drzat na german stylu ako vec mislis nesto radit...slabo an njega idu vynili, plastike itd... :)
 
Član
@faya_m5:covjek je trazio kockice u bijeloj boji ak se ne varam
meni iskreno je ljepse bez ovih vinyla,glupo s njima,nije to za golfa,bar ne ovaj...
al opet,ak se tebi svidja...
 
Član
jbg, ja skonta da se samo prebace...
vidim da svi sad govore neg kritike, tako da onda i ne radim dalje...al ako on bude htio, prebacicu ja njih u bijeloj...
 
Faya_M5 je napisao(la):
jbg, ja skonta da se samo prebace...
vidim da svi sad govore neg kritike, tako da onda i ne radim dalje...al ako on bude htio, prebacicu ja njih u bijeloj...

ako nebi bio problem drug,a ja cu odlucit da li da stavim il ne.hvala ostalim na savjetima,vidjeli ste deyinu sliku sa PSa,tak cu da ga radim,jos jednom hvala
 
:icon_sad::icon_sad:

jadna kecina!

druze nemoj ove kockurine ako boga znas,to je bas onaj tuning "stavi na auto sve na sta naidjes da se stavlja na auto" mrgreen::D
 
erol_brcak je napisao(la):
:icon_sad::icon_sad:

jadna kecina!

druze nemoj ove kockurine ako boga znas,to je bas onaj tuning "stavi na auto sve na sta naidjes da se stavlja na auto"  mrgreen::D

:icon_confused:
necu necu nebrinite raja,upravuste za kockice,izbaceno:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top