Moje remek djelo

Moje remek djelo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ev, uradio sam ovu skodicu, citav dizajn mi je iz glave, nije bas lijepo odradjeno( radio sam na laptopu, bez misa!) ali potrudio sam se maximalno, neki dan sam zapoceo, i danas sam nastavio i zavrsio:) eto dosta muke je bilo...

2cp8i81.jpg

xf3ls6.jpg

2hyufqb.jpg

29yqg01.jpg


Nadam se da vam se svidja, ovi iskusni u PS nek daju savjeta, eto...sta da vam kazem, meni je dobro:p
 
s obzirom na okolnosti(paint,rad bez misa) dobro je ispalo...jos ne mozemo vidjeti tvoju preciznost,ali imas smisla za brush ;)
sljedeci uradi misem
 
tvrdoglavi je napisao(la):
s obzirom na okolnosti(paint,rad bez misa) dobro je ispalo...jos ne mozemo vidjeti tvoju preciznost,ali imas smisla za brush ;)
sljedeci uradi misem

A hvalaaaa:) inace u paintu sam dobar pravo, sad se na PS stelim maximalno

s1ck je napisao(la):
svaka cast s obzirom da si u paintu radio
RESPECT ;)

Hvala...u paintu sam mnogo bolji, al eto cini se da imam smisla i u photshopu...bice bolje ubuduce
 
hvala svima:) pa mora malo liciti na meni najljepse auto:)) uostalom skoda nema predstavnika u toj klasi, pa im evo prijedlog:p
 
ej super je ovo s obziro na paint i laptop bez misha

u ps-u neke stvari na mnogo laksi nacin bi mogao nego u paintu
 
cico_mevle je napisao(la):
ej super je ovo s obziro na paint i laptop bez misha

u ps-u neke stvari na mnogo laksi nacin bi mogao nego u paintu

Kao naprimjer? Fazon je sto nisam dovoljno upoznat s finesama ps-a. znam te neke osnovne stvari..
 
Član
harisoctavia je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
ej super je ovo s obziro na paint i laptop bez misha

u ps-u neke stvari na mnogo laksi nacin bi mogao nego u paintu

Kao naprimjer? Fazon je sto nisam dovoljno upoznat s finesama ps-a. znam te neke osnovne stvari..

paint i ps se ne mogu porediti...to ti je kao kad poredis kurs i cetverogodisnje skolovanje :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top