moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

slike su lose mob slikane :(

uglavnom lakiran je komplet prednji kraj i lijeva bocna strana cijela (u komori naravno) i zatim cijelo auto ispolirano da to bude kako treba sve :icon_smile:
 
Član
Sve ostalo je sad lako :cool: eto ga sjaji se vise nego prije :D

Valja ti i foliju zalijepit na staklo al ajd pomalo to posle registracije ;)
 
Član
Hvala ljudi ;) sada je u boljem stanju nego sto je bio prije sto se tice laka :icon_biggrin: ima tu jos sada sitnica za srediti ali sada je sve lakse,trebam ovu malu lajsnicu nabavit,zatamniti staklo, ovu centralu airbaga reparirati(sta se vec radi) pa zatim veliki servis (nabavio sam sve sto mi treba jos permant moram uzeti) zatim regu moram raditi i nove gume kupiti i to je to za ovu godinu,planiram i neke alu fele uzeti za iducu sezonu...i da vjerovatno nova letva ide gore posto ova izgleda nije dure :(
 
Član
hv bogu pa si zavrsio, redovno sam pratio kad ce bit gotovo i mogu reci da je dostaaaa vrremena proslo kako ti je opet na cesti, i u mene je stilo udaren isto u stranu al suvozacevu ali po svemu sudeci dobrooooo udaren.. neka je sa srecom drug i sad polako ;)
 
Član
Jesi to fotografisao pumpom za biciklo?




Inace stilo u kupe verziji je meni prelijep auto,pa tako i tvoj
 
Član
elmir je napisao(la):
hv bogu pa si zavrsio, redovno sam pratio kad ce bit gotovo i mogu reci da je dostaaaa vrremena proslo kako ti je opet na cesti, i u mene je stilo udaren isto u stranu al suvozacevu ali po svemu sudeci dobrooooo udaren.. neka je sa srecom drug i sad polako ;)

ma oduzilo se kako nije godina dana tacno kako sam udes imao :( ali eto bitno je da se uradio fino :icon_smile:


Davor_ je napisao(la):
Jesi to fotografisao pumpom za biciklo?




Inace stilo u kupe verziji je meni prelijep auto,pa tako i tvoj

kanta od mobitela :D jbg



jedna umjetnicka :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Jesi to fotografisao pumpom za biciklo?




Inace stilo u kupe verziji je meni prelijep auto,pa tako i tvoj

da ti prebacimo jedan u ameriku??? :lol:da budes jedinstven?? :D

@Stilo: nek' si ga napokon sredio, i bilo je vrijeme! ;) Jedino sto sam ljubomoran na tvoju unutrasnjost :D
 
Član
Zvao ove iz DHL-a, nesalju ćumuraše... ako moze ovaj sa motoricem iz Remington brijaca, moglo bi se nesto dogovorit :D
 
Član
elmir je napisao(la):
hv bogu pa si zavrsio, redovno sam pratio kad ce bit gotovo i mogu reci da je dostaaaa vrremena proslo kako ti je opet na cesti, i u mene je stilo udaren isto u stranu al suvozacevu ali po svemu sudeci dobrooooo udaren.. neka je sa srecom drug i sad polako ;)
A meni odma bilo cudno vidim prodajes ga reko ima tu nesto sad ga kupio:cool:
drug drago mi je da je sredjen;)
 
Član
drago mi je da si ga sredio i sam znam kakav je osjecaj kad auto nije kako treba, izgleda bolje nego prije :cool:
 
Top