Moja Supra

Moja Supra

Član
ja se sve pitao jesam li normalan sto ne gotivim fudbal,a sad kad vidim da ljudi gledaju duksericu pored ovakvih zena,izgleda da sam jedino ja ustvari i ostao normalan? :lol:
ja fkt nisam primjetio duksericu kad sam prvi put gledao slike,odvukle mi paznju ove zene :D
 
edoze je napisao(la):
ja se sve pitao jesam li normalan sto ne gotivim fudbal,a sad kad vidim da ljudi gledaju duksericu pored ovakvih zena,izgleda da sam jedino ja ustvari i ostao normalan? :lol:
ja fkt nisam primjetio duksericu kad sam prvi put gledao slike,odvukle mi paznju ove zene :D

Potpis! I ja isto ;)

A Armine tebi svaka cast za supru pravo lijepo izgleda Respekt veliki, a slike su praaavo dobro ispale dojadi i golotinja nekad bas cu cure dobro obucene! ;) ;) ;)
 
Član
edoze je napisao(la):
ja se sve pitao jesam li normalan sto ne gotivim fudbal,a sad kad vidim da ljudi gledaju duksericu pored ovakvih zena,izgleda da sam jedino ja ustvari i ostao normalan? :lol:
ja fkt nisam primjetio duksericu kad sam prvi put gledao slike,odvukle mi paznju ove zene :D
hebo zene, sa onakvom suprom mozes imati kakvu zamislis u glavi a ne ono sto vidis :cool:

Armine, respekt za dux ;)
 
Član
posudi mi supru da nesto po*ebem.... :D


prvo sto sam primjetio na zadnjoj slici je dux ..... skidam kapu za auto i za dux!!
 

LSD

Član
a ebo vas fanaticos dok niste napisali ja ne bih primijetio to kada bi 6 godina gledao sliku :D
 
Kraj sezone... supra stoji u garazi i ceka da se na njoj ponesto uradi... moram opet mjenjat amortizere ali ovaj put ce biti "dual adjustable" to su pravi dragrace amortizeri. Drugi plan je montirat padobran za bolje kocenje, zastitni kavez u autu ce se morat dopunit sa jos vise cijevi za vece zastite. Jer ide auto vrlo dobro i skoro pici 250 na sat za samo 400metara pa trebam da imam svaka sredstva za sigurnost, jer sada je bas zajebano hehe..

Jos jedan plan je da radim novi motor. Imam jedan drugi blok i u tome cu stavit nove klipove, klipnjace i "billet main caps" oni drze radilicu, inace popuknu ovi standardni ali ja sam bio srecan.


Evo jedne slike sa racing felgama i gumama...

4957284963_c073a87501.jpg
 
Top