Moj Bmw e36

Moj Bmw e36

Član
Znaci nije toliko velik potrosac, fina su to kolica...Skupljam informacije, kolega planira kupiti e36 ak se rijesi svog golfa 3
 
Član
Trofazni je napisao(la):
Znaci nije toliko velik potrosac, fina su to kolica...Skupljam informacije, kolega planira kupiti e36 ak se rijesi svog golfa 3

Neka uzme 318 isto trosi kao i moj imao prijatelj moj a ide i bolje ;)
 
Član
Predobar auto... Samo ne znam dal je bolji 320i e36 ili 320d e36...
Kondam da je bolje 320i e36... Posto je benzin... Neki mi govore da je bolji 320d e36...
Pa sad ne znam sta da radim... Nasao sam jednog 320i e36.. Predobrog... Tamno plavo/crno... naci u fulu je...
Kao i ovaj tvoj... Naci iste felne.. Sve u fulu... Pa ako moze neko da mi to kaze... Sta je bolje uzeti.. :icon_question:
 
BHT Ovisnik
u svakom slucaju 320i, mozes i plin da ugradis... a taj 320d ti ne postoji, osim 318tds 325td i 325tds

inace fin bimer:icon_smile:
 
Član
spax je napisao(la):
Predobar auto... Samo ne znam dal je bolji 320i e36 ili 320d e36...
Kondam da je bolje 320i e36... Posto je benzin... Neki mi govore da je bolji 320d e36...
Pa sad ne znam sta da radim... Nasao sam jednog 320i e36.. Predobrog... Tamno plavo/crno... naci u fulu je...
Kao i ovaj tvoj... Naci iste felne.. Sve u fulu... Pa ako moze neko da mi to kaze... Sta je bolje uzeti.. :icon_question:

Druze 320d nema e36-ica, samo 318 i 325 dizeli. ;)
 
Član
U svakom slucaju.. Doterujem 320i e36.. :cool:
Jel ima neka tema da ne trazim previse sto se tice BMWa 320i e36.. Neki dodatci? Sta bi sre dalo uraditi?









_______________________________________________________________________________________________________
http://img398.imageshack.us/img398/990/crowkz2wj7sd9.gif
 
Član
Najbolje se obrati kumu mom men007 on ima 320i pa ga mozes pitati kako ga sluzi,sve zavisi kako je vlasnik pre tebe odrzavao auto.
 
Član
Bajobmw je napisao(la):
Trofazni je napisao(la):
Jako lijepo PILE ;)...Ako nije tajna koliko trosi plina?

Zavisi kakav si na gasu,otvorene od 8-10, a gradske uzme 12 L. ;)

ima nekih po meni stvari sitnih koje bi trebao promjeniti ali sve u svemu lijepo da kazem savrsena podloga, felge si i sam spomenuo jer stvarno ne znam kome je palo napamet da napravi nesto ovako ruzno, i brate sto se tice potrosnje moj 325 e36 toliko benzina trosi mozda litar do dva maksimalno vise kad ga naravno pazim pa i sad 328 e36 tako da po meni to nije velika razlika, e vjerujem da kad ga stisnes potrosi punoooo manje od 328i a lagana voznja koju si naveo i to sa benzinom ne plinom potrosim mozda dva litra vise.
 
Član
Pricao sam ja sa likom koji plin ugradjuje kaze da je kod mene tesko regulisati potrosnju posto je slab motor za ovu karaseriju pa mu treba vise plina ali ja sam zadovoljan ima jedan kolega 318 trosi litru manje od moga.
 
Top