Moj beli labud :) W123 240D 82"

Moj beli labud :) W123 240D 82"

Član
Evo neki su na forumu tražili da i ja svoju 123-icu pokažem pa evo koja slikica :icon_smile: mečki je full generalna odrađena na motoru, lakirana, orginal mercedesove navlake presvučeni sičevi, nova tabla i još dosta sitnica fali mi još samo ljeva patosnica al su neki forumaši upoznani i usput mi jave ako nađu ;)
82 je godište 240 Diesel... slikao sam daljinskim od tv-a tako da nisu slike bajne :lol:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ona me je naučila vozit hehe eto koliko je dugo član familije ;)
onda smo ja i stari odlučili da joj zahvalimo dugogodišnju poslušnost na ovaj način. I da na njoj je sve orginal mercedes osim mp3 playera a i to ide brzo van... šiber elktronski a za prekidač i njegove kedere sam dao 175 eura... sve naručujem preko sabljića direkt from švabija

tibor987 je napisao(la):
Jel ovo auto ikako vozeno ? :icon_eek:

je braco ima oko 700 :icon_smile:
 
Član
Imam i ja istu, samo crna u Vice City-u :D Kako samo volim ove starije mečke, 123 i 124 uhhh, svaka čast :cool:
 
Član
Kad je vozim okreću se kao da je CLS :lol: nedavno su me na granici zaustavili i skrenuli sa strane samo da je pogledaju hehehe i odma naravno pitanje:
Kolko para?
hehehe nemože se to platit
 
extra auto cjenim rad trud najvise malo je danas ljudi koji su spremni odvojit od zivota i ulozit auto al se zato vidi rezultat cuvaj ga i sretno
 
Član
ne nee nema cijenu stvarno nema se sta dodat ni oduzet na njoj sve perfekt..cak je ne mogu u PS okretati stvarno je super...;)
 
Top