Mjenjac zapinje iz druge u prvu

Mjenjac zapinje iz druge u prvu

Član
Imam problem. Golf 4 TDI. Mjenjac je onaj bolji u njemu, znam da ima vise vrsta ovaj je bas precizan crni onaj aj nije bitno..
Problem je kad vozim i ocu iz druge u prvu da ubacim, moram skroz polako da ga usaltam i nekad uspije a nekad ne. Ako brzo saltam nece, isto kao da ima neku blokadu i zapne. Kad je auto u leru, i kada je ugaseno sve ide glatko. Mislim i da na niskim obrzatijam kad spusim u drugoj brzini na 1000 obrtaja da tad lakse prebaci, ali ako je npr 1300-1500obrtaja i ocu u prvu, zapinje retko kad ono da prodje.
Isto problem i sa rikvercom, kad stojim i pokusam u rikverc ubaciti, nekako zapne i tad nema sanse da ga ubacis u rikverc, dzabe ga vraco u ler i opet ubacivo u rikver nece nikako sve dok ne pustim kvacilo i ponovo ga stisnem e tad udje lepo. Ne znam sta je problem. Nekad ubaci u rikverc iz prve, nekad moram 2 puta kvacilo stiskati.
 
Član
Mozda ce se neko naci da se protivi, ali to je hronicna bolest kod vw hidraulicnih kvacila. Vozio sam peticu golfa isto tako se desava, na mom pasatu isti problem bio i na kraju je doslo do toga da nece ni u jednu brzinu, a kvar je bio na cilindrima od kvacila. Imas na pedali cilindar i na mjenjacu gore, jos ako ti je inace tvrdo kvacilo jos veca je sansa da su oni stradali. Ja sam jucer kod sebe zamijenio i sad salta bez problema, glat i u voznji se ne osjete prelazi iz brzine u brzinu. Dok nisam zamijenio osjetilo se svako saltanje u voznji :D Ps. u rikver je inace najteze ubaciti jer mora bas puno da odvoji i pogura mehanizam do rikverca.
 
Super Moderator
pa sto bi salto iz trece u prvu ako stajem? kad dovoljno usporim imam kvacilo, stavim u ler i cekam. ja ni ne pokusavam vracat u prvu ako idem brze od 10 na sat i to kad je mjenjac zagrijan. jednostavno stavim u ler i kotrljam se npr. sve i jednom mjenjacu je muka vracanje u prvu kad ide, nema razloga da se sili. zato postoji kvacilo
 
Član
Nez zasto bi ubacivao iz druge u prvu na 1500 obrtaja, drugom normalno stajes, prvom kreces.. ako je neko brdo i auto ne moze drugom izaci, znaci obrtaji ti padnu na oko 1000, auto se umrtvi, tad bi trebao da moze normalno presaltati u prvu i gas.. nema smisla u voznji iz druge vracati u prvu..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Kod mene nece tako, u prvu hoce samo ako ide iz druge. Kad hocu da usporim idem na kvacilu iz 3 u 2 i 1 onda polako pustim kacilo i nastavim.
 
Član
Pa moram kad vozim po gradu, ima budala uspore i ako ubacim u 2 i pustim gas auto samo ide ali prebrzo ide i oce da udari u ove jer oni kuliraju kroz grad u prvoj i onda moram da ubacim u prvu brzinu i tad zapne. Nekad zapne iz trece u drugu ali retko. Desavalo se cesto u pocetku kad sam kupio auto, znaci od 10 puta 9 puta zapne sad je redje to, dal se razradio sta li je ali sad mozda 4 puta od 10 puta zapne. A u rikverc cesce zabode, njega kad zabode moram izbacit iz brzine i pustit kvacilo i stisnuti opet kvacilo i tek onda. Kvacilo je meko, ovo je meni prvo auto ali ovi sto su probavali kazu da je meko. Ja sam vozio pezoa i golf 4 drugog i kvacilo mi je isto skoro u ta 3 auta.
A ne mogu ga u leru vozat jer tad moras vise da kocis i trosim diskove i onako cvile kad kocim kad se zagriju malo. Ja kocim motorom kad mogu i zato ranije ubacim u prvu iz druge brzine da ne bi stiskao kocnicu
 
Član
Pa drzi stisnuto kvacilo i koci, i kad ubrza popusti i dodaj gasa ako treba ( sve u drugoj). Nije ti Dizel ko Benzin, kada bi to uradio u prvu ubacio u prvu zatrzo bi pravo. U prvu ga vracas tek kada si skoro pa stao max 10 kmh otp.
 
Član
Kad je tako kolona stanes i u saltas u 1. Ili ako ides jako sporo lagano ga prislonis i uklopi. Vozio sam kamaru auta i niti jedno ne salta glatko u prvu iz druge. A rijetko kad i ima potrebe da se salta u prvu, osim kad stanes.
 
Top